Neler Yeni

İtopya Deni̇zbank Taksi̇tli̇ Yapamiyorum

cyberman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Oğuz Çağ
Arkadaşlar başlıktada gördüğünüz gibi. Denizbank taksitli olmuyor neden anlamış değilim. Bi sistem beğendim almak istiyorum. Ama alamadım.

Denizbankı aradım bi sıkımtı yok diyorlar. İyopyayı aradım pazar diye ulaşamadım yarın aramayı denicem.

Annemin kredi kartını denedik onda taksit çıkıyor ama limiti yetmediği için alamıyorum. Benim diğer kredi kartım iş bankası ondanda denedim onada gözüküyor ama limiti yetmiyor alamıyorum. Tek limiti yeten kartım var onla da alamıyorum. Nedeni nedir

Hiuysll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Halil İbrahim Uysal
İtopyadan ben de sistem aldım 3 ay kadar önce aynı sorunu yaşamıştım Denizbank kart bilgilerini girdiğinde sadece tek çekim olarak alabiliyorsun malesef taksit seçeneği sunmuyor. Sistem tutarı kadar taksitli nakit çekebilirsin kartından faizlerini bir karşılaştır makul ise öyle dene.

cyberman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Oğuz Çağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o banka ile anlaşmaları yoktur
Kanka denizbank maximum kredi kartı oluyor. İş bankası kartımda maximum kredi kartı aynısı
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtopyadan ben de sistem aldım 3 ay kadar önce aynı sorunu yaşamıştım Denizbank kart bilgilerini girdiğinde sadece tek çekim olarak alabiliyorsun malesef taksit seçeneği sunmuyor. Sistem tutarı kadar taksitli nakit çekebilirsin kartından faizlerini bir karşılaştır makul ise öyle dene.
O faizleri nasıl hesaplıyoruz biliyor musunuz

cyberman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Oğuz Çağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tamamda o maximum iş bankasının denizbankın bonus olarak geçiyor diye biliyorum
Valla bilmiyorum ya tek geçip taksitlendirdiğim zaman aylık 36 TL daha fazla ödicem fazla bişey değil

Hiuysll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Halil İbrahim Uysal
Kanka denizbank maximum kredi kartı oluyor. İş bankası kartımda maximum kredi kartı aynısı

Denizbank mobilde kredi kartlarım bölümünden ilgili kartı seçtiğinde taksitli nakit seçeneği var. Oradan vade seçeneğini seçip aylık taksit tutarı ve totalde ödeyeceğin tutarı gösteriyor. Ben 3 ay ötelemeli+9taksit seçeneğiyle almıştım mesela.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
905,491
Üyeler
140,505
Son üye
radrhyme
Top Bottom