Neler Yeni

İtopya Sipariş Iptali Nasıl Olur

_efsane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Çakır
Merhabalar.
Dün gece Bu kulaklığı 223TL ye şipariş verdim bugün kargoya verilmiş ama ürün fiyatı 159TL ye düşmüş ben bu fiyattan tekrar sipariş versem şimdi, diğer ilk aldığım ürün kargocu gelince teslim almazsan iademi olur arkadaşlar geriye para kaç günde geriye gelir bilgisi olan varmı

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,214
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Merhabalar.
Dün gece Bu kulaklığı 223TL ye şipariş verdim bugün kargoya verilmiş ama ürün fiyatı 159TL ye düşmüş ben bu fiyattan tekrar sipariş versem şimdi, diğer ilk aldığım ürün kargocu gelince teslim almazsan iademi olur arkadaşlar geriye para kaç günde geriye gelir bilgisi olan varmı
Öyle yapabilirsin. İADE talebi açıp ürünü alma.

_efsane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir sorun var hocam ama iade talebi açamıyorum sitede o sayfaya giriyorum sipariş verdiğim ürün gözükmüyor

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
İtopya menüsünden iade talebi oluştur de işte. Kargoya verilmediyse paranı çabuk iade ederler ama kargoya verildiyse kargo onlara geri gidinceye kadar beklersin. Paranın geri yatmasını beklemeden paran varsa tekrar satın al.

_efsane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Çakır
İtopya menüsünden iade talebi oluştur de işte. Kargoya verilmediyse paranı çabuk iade ederler ama kargoya verildiyse kargo onlara geri gidinceye kadar beklersin. Paranın geri yatmasını beklemeden paran varsa tekrar satın al.
Hocam itopya menüsünde iade kısmına giriyorum ürün gözükmüyor o yüzden talep açamıyorum Link
Kargoya bugün verilmiş ürün bana ulaşmadı daha kargoyu teslim almayacağım ama iade talebi açamıyorum ve kulaklık normalde hijyen kategorisinde diye iade almıyorlar sanırım ben hiç açmadan teslim almayacağım sorun yapmazlar değilmi.
Çünkü bu fiyattan sipariş vereceğim tekrar almazlarsa hem param gider hem aynı kulaklıktan 2 tane almış olurum

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Yok açmazsan sorun çıkmaz. Ara kendilerine sor . Ben bunu iade edip ucuz olarak almak istiyorum de belki para iadesi yapabilirler aradaki farkı. Eğer para iadesi yapamayız derlerse ürünü teslim alıp öyle mi iade edeyim yoksa teslim almazsam direkt iade olur mu diye sor. Bir de ürünü açmayacağını belirt iadede sıkıntı çıkıp çıkmayacağını sor. Kısacası en net cevabı onlar verir. Şimdiden mail atabilirsin yarın iş saati içinde de ararsın.

_efsane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Çakır
Anladım aramayı düşündüm ama 18:00'a kadar çalışmq saatleri şuan arasam ulaşamam mail atsam yarın dönerler, sorunda bu indirim yarına kadar biterse napacağım şimdi şipariş vermeyi düşünüyorum ama.
sayfadan iptal talebi seçilmiyor şuan ondan tedirgin oldum açıkcası

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Merhabalar.
Gelince iade talep ediyorum de alma götürürler iade olur geri

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,675
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Yeni sip ver öbürünü de alma. Yoksa onların çözmesini beklersen oo :D

_efsane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Çakır
Arkadaşlar çok teşekkür ederim sipariş veriyorum o zaman çok sagolun yardımlarınız için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,439
Üyeler
156,328
Son üye
herzog
Top Bottom