Neler Yeni

Öneri i20 modifiye öneri, tavsiye

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Bütçe
20000
Merhaba arkadaşlar,
2016 model i20 1.2 manuel sahibiyim. araç sıfır olarak alındı. benim için manevi olarak değerli bir araç. araç değiştirme düşüncem vardı ancak arabaya bağlı olduğum için vazgeçtim. ben de arabayı biraz kişiselleştirmeye karar verdim. aklımda difüzör, jant(siyah, çelik) ve yazılım var. spoiler ve egzoz düşünmüyorum. jant ebatı 16" ve 4*100 bobin. öneri ve tavsiyeler açığım. teşekkürler.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Knka bende de 2013 i20 var bende bişeyler arıyorum ses sistemi yapabilirsin kötüyse dış görünüşü değiştirebilirsin tampon ekleri ile çok hoş duruyor bendeki araç bu difüzör taktım bu şekilde duruyor bilgin olsun tabii ki sizin araç yeni kasa daha iyi olur

Ekler

• IMG_20231227_164810~3.jpg
    IMG_20231227_164810~3.jpg
    2.2 MB · Hit: 238
  • IMG_20231227_164819~3.jpg
    IMG_20231227_164819~3.jpg
    2 MB · Hit: 261

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1.2 atmosferik araca yazılımın pek bi faydası olacağını düşünmüyorum. Yazılıma verilecek para ile güzel K&N kutu içi hava filtresi daha çok iş yapacağını düşünüyorum.
hocam rica edersem konuyla alakalı birazcık bilgi alabileceğim kaynak söylerseniz çok memnun olurum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knka bende de 2013 i20 var bende bişeyler arıyorum ses sistemi yapabilirsin kötüyse dış görünüşü değiştirebilirsin tampon ekleri ile çok hoş duruyor bendeki araç bu difüzör taktım bu şekilde duruyor bilgin olsun tabii ki sizin araç yeni kasa daha iyi olur
difüzör ben de düşünüyorum. ön tampon ekinden çok emin olamadım ama düşüneceğim. teşekkür ederim.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
hocam rica edersem konuyla alakalı birazcık bilgi alabileceğim kaynak söylerseniz çok memnun olurum.

difüzör ben de düşünüyorum. ön tampon ekinden çok emin olamadım ama düşüneceğim. teşekkür ederim.
Çok güzel duruyor yanlara da ek yaptır araç kaslı duruyor bendeki eski model olduğu için çok bişey yapmam muhtemelen ama sen yap 😁

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok güzel duruyor yanlara da ek yaptır araç kaslı duruyor bendeki eski model olduğu için çok bişey yapmam muhtemelen ama sen yap 😁
bir iki tane fotoğrafına baktım. aklıma yatan 1-2 model var gibi. sonrasında çıkartılabiliyor mu? herhangi bir iz vs bırakır mı? varsa öneri link alırım hocam.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
bir iki tane fotoğrafına baktım. aklıma yatan 1-2 model var gibi. sonrasında çıkartılabiliyor mu? herhangi bir iz vs bırakır mı?
Çıkıyor knka iz olmuyor alttan vida atılıyor zaten

Kaage

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
samet şenol
bu videoyu özellikle dakika 6 dan sonra izlerseniz aradaki performans farkını göreceksiniz. Ama durum Atmosferik bir araçta bu kadar fark eder mi emin değilim. Her ne olursa olsun, yazılım yaptırmaktan çok ama çok daha mantıklı..

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
Enes kaya
yazılım gereksiz boşver derim

bu videoyu özellikle dakika 6 dan sonra izlerseniz aradaki performans farkını göreceksiniz. Ama durum Atmosferik bir araçta bu kadar fark eder mi emin değilim. Her ne olursa olsun, yazılım yaptırmaktan çok ama çok daha mantıklı..
bu fıltre de cok gereksiz. 2bin motor üstünde fark yaratır. stock kırlı fıltre ile aynı değerlere sahip. pazarlama taktıgınden başka bişey değil.

Son düzenleme:

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Çıkıyor knka iz olmuyor alttan vida atılıyor zaten
ona bir bakalım,
galiba bunu hava filtresinin yerine K&N hava filtresi alıp takacağım. stock yerine kesinlike yapılabilir eğer öyleyse. zahmeti de yok.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
Enes kaya
lastiklerinin markası ne ve ne durumda. modıfıye yapmak istiyorsun ama eğer lastıklerın çok iyi değilse çok iyi lastık almanını öneririm ondan sonra yapamacagın hareket kalmaz

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
lastiklerinin markası ne ve ne durumda. modıfıye yapmak istiyorsun ama eğer lastıklerın çok iyi değilse çok iyi lastık almanını öneririm ondan sonra yapamacagın hareket kalmaz
michelin primacy olması lazım. geçen yaz aldım. iyi durumda. modifiye konusunda sizin öneriniz nedir?

Top Bottom