Neler Yeni

İ3 10100 Msi B460M A pro 3500 TL alınır mı ?

Yebirinci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yunus Emre Birinci
Merhaba arkadaşlar,

Arkadaşımda Intel i3 10100 işlemci MSI B460M A Pro 2666 MHz anakart 8 GB RAM'li 240gb m2 ssdli powerlı dahil bir kasa var toplu olarak satıyor 3500 TL'ye fiyatı da uygun geldi almayı düşünüyorum fakat işlemci ve anakarttan yana kafamda sorular var birincisi piyasada çok göremediğim işlemci ve bu konuda tereddüt yaşadım. İkincisi anakartın 2666 MHz'ye kadar desteklemesi ve son olarak sonradan bir ekran kartı almak istesem ne almalıyım sorun yaşar mıyım? Satmak istesem satar mıyım yardımcı olursanız sevinirim.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,107
İsim
kilan embappe
SSD yoksa alın ve 8gb ram eklemek şart ...

Tüm masraflar ile aşağı yukarı 4800 TL falan çıkacaktır alınmaz...

mertxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Mertcan Kör
Hocam bütçeyi biraz arttırıp çıkan bazı sistemlerin ekran kartsız hallerini satıyorlar onlara da bakılabilir

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,246
İsim
MehmedVII
Merhaba arkadaşlar,

Arkadaşımda Intel i3 10100 işlemci MSI B460M A Pro 2666 MHz anakart 8 GB RAM'li bir kasa var toplu olarak satıyor 3500 TL'ye fiyatı da uygun geldi almayı düşünüyorum fakat işlemci ve anakarttan yana kafamda sorular var birincisi piyasada çok göremediğim işlemci ve bu konuda tereddüt yaşadım. İkincisi anakartın 2666 MHz'ye kadar desteklemesi ve son olarak sonradan bir ekran kartı almak istesem ne almalıyım sorun yaşar mıyım? Satmak istesem satar mıyım yardımcı olursanız sevinirim.
Pahalı

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,540
İsim
ali
Merhaba arkadaşlar,

Arkadaşımda Intel i3 10100 işlemci MSI B460M A Pro 2666 MHz anakart 8 GB RAM'li bir kasa var toplu olarak satıyor 3500 TL'ye fiyatı da uygun geldi almayı düşünüyorum fakat işlemci ve anakarttan yana kafamda sorular var birincisi piyasada çok göremediğim işlemci ve bu konuda tereddüt yaşadım. İkincisi anakartın 2666 MHz'ye kadar desteklemesi ve son olarak sonradan bir ekran kartı almak istesem ne almalıyım sorun yaşar mıyım? Satmak istesem satar mıyım yardımcı olursanız sevinirim.
bütçen kaç apu önerelim az buçuk varsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar,

kullanmak için pc arıyorsan

Yebirinci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yunus Emre Birinci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütçen kaç apu önerelim az buçuk varsa

kullanmak için pc arıyorsan
Benim oyuncu bilgisayarım var 3060ti lı kız arkadaşıma toplayacağım. çok üst seviye olmasına gerek yok 4 bin liralık sistem toplamayı düşünüyorum ekran kartı hariç ikinci el toplamak önceliğimdir.

SSD yoksa alın ve 8gb ram eklemek şart ...

Tüm masraflar ile aşağı yukarı 4800 TL falan çıkacaktır alınmaz...
ssdsi var 240gb power ve kasası da var

Hocam bütçeyi biraz arttırıp çıkan bazı sistemlerin ekran kartsız hallerini satıyorlar onlara da bakılabilir
örnek verebilir misin acaba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,949
Üyeler
147,249
Son üye
OxeN_
Top Bottom