Neler Yeni

i3 10100F+GTX 1650 Super ile Valorantta Düşük FPS Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yağız Anıl ASLIM
Öncelikle selamlar. İntel İ3 10100F işlemci ve GTX 1650S ekran kartım ile valorantta ortalama 90 fps alıyorum. Bütün ayarlar en yüksekte veya en düşükta hiç farketmiyor. 80-100 arası ort. 90 fps alıyorum. Aynı zamanda bilgisayarımı bu durum adına hem win11 hem de win10da denememe rağmen bu sorunu yaşıyorum. Hiçbir oyunda vsync çalışmıyor. Bütün driverlar güncel. Aynı sorun cs:go da da var. İşlemci testinde işlemcim tam güçte çalışıyor ama sebep nedir bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

BlueW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
Öncelikle selamlar. İntel İ3 10100F işlemci ve GTX 1650S ekran kartım ile valorantta ortalama 90 fps alıyorum. Bütün ayarlar en yüksekte veya en düşükta hiç farketmiyor. 80-100 arası ort. 90 fps alıyorum. Aynı zamanda bilgisayarımı bu durum adına hem win11 hem de win10da denememe rağmen bu sorunu yaşıyorum. Hiçbir oyunda vsync çalışmıyor. Bütün driverlar güncel. Aynı sorun cs:go da da var. İşlemci testinde işlemcim tam güçte çalışıyor ama sebep nedir bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba, appdata üzerinden oyun ayarlarını sıfırlayabilir misin ?
CrashReportClient haricen herşeyi sil sonrasında tekrar dene.

AppData\Local\VALORANT\Saved\Config

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Remzi Sefa Ekici
aynı sorun bende de var ram eksikliğinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum 8 gb ram çoğu oyuna yetmiyor artıkÖncelikle selamlar. İntel İ3 10100F işlemci ve GTX 1650S ekran kartım ile valorantta ortalama 90 fps alıyorum. Bütün ayarlar en yüksekte veya en düşükta hiç farketmiyor. 80-100 arası ort. 90 fps alıyorum. Aynı zamanda bilgisayarımı bu durum adına hem win11 hem de win10da denememe rağmen bu sorunu yaşıyorum. Hiçbir oyunda vsync çalışmıyor. Bütün driverlar güncel. Aynı sorun cs:go da da var. İşlemci testinde işlemcim tam güçte çalışıyor ama sebep nedir bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Aynı sorun bende de var ram eksikliğinden olduğunu düşünüyorum 8 gb ram çoğu oyuna yetmiyor artık.

Top Bottom