Neler Yeni

i3 10100F sistem oyunlarda yüksek CPU kullanımı

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Ekran kartı driver'ı kurulu mu? BIOS güncel mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ömer YILDIRIM
bios güncelleyip deneyin, olmazsa flashla format atın. daha temiz.
peki bu durum sanırım genellikle yazılımsal oluyormuş işlemcinin bozuk olması vs olamaz galiba değilmi hepsiburada üzerinden aldım satıcısıda hepsiburdaydı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartı driver'ı kurulu mu? BIOS güncel mi?
ekran kartı driveri kurulu ama bios yeni bir sürümü mevcut şimdi bugün yarın onu deneyeceğim olmadı temiz bir format atacağım.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
peki bu durum sanırım genellikle yazılımsal oluyormuş işlemcinin bozuk olması vs olamaz galiba değilmi hepsiburada üzerinden aldım satıcısıda hepsiburdaydı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekran kartı driveri kurulu ama bios yeni bir sürümü mevcut şimdi bugün yarın onu deneyeceğim olmadı temiz bir format atacağım.
Bir de öyle deneyin. Belki sorun ondandır.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
işlemcinin bozuk olma ihtimali çok çok düşük olsa da vardır. sonuçta 100.000de 1 de olsa, 1.000.000da 1 de olsa hata payı olabilir, o hata sizi bulabilir. hepsiburada yardımcı olacaktır herhangi bir sorun çıkarsa. bilgisayarınızda crackli bir program kullanmayın ve windowsu crackle etkinleştirmeyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ömer YILDIRIM
işlemcinin bozuk olma ihtimali çok çok düşük olsa da vardır. sonuçta 100.000de 1 de olsa, 1.000.000da 1 de olsa hata payı olabilir, o hata sizi bulabilir. hepsiburada yardımcı olacaktır herhangi bir sorun çıkarsa. bilgisayarınızda crackli bir program kullanmayın ve windowsu crackle etkinleştirmeyin.
tabikide yarın biosu güncelleyip deneyeceğim en olmadı daha sonra format atacağım bunları yapmama rağmen olmaz ise işlemciyi geri vereceğim başka çaresi yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,787
Üyeler
138,406
Son üye
tahakuzgun
Top Bottom