Neler Yeni

i3 12100f aida 64 testinde 87 derece

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
Hocalarım gerçekten korkmaya başladım aida 64 testi yapayım dedim yapmaz olaydım işlemci 3 dakikada 87 derece gördü nw yapacagım bilmiyorum stok fan i3 12100f gamebooster gb 3309

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Oyunlarda kaç derece ?

Ysuflix

80+ Gold
sistem ne zaman alındı? daha önce termal macun değişikliği yapıldı mı yoksa orjinal termal macunu mu? orjinalinde yetersiz ve çok az bir macun geliyor lga1700ün yüzeyi geniş dolayısıyla. bi macun yenilenirse 80e kadar iner tahminimce.

Leaden_Viever

80+ Bronze
Hocalarım gerçekten korkmaya başladım aida 64 testi yapayım dedim yapmaz olaydım işlemci 3 dakikada 87 derece gördü nw yapacagım bilmiyorum stok fan i3 12100f gamebooster gb 3309
Stok fan yerine iyi bir hava soğutucu takıp termal macunu yenilersen sıcaklık bayaa düşer

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sistem ne zaman alındı? daha önce termal macun değişikliği yapıldı mı yoksa orjinal termal macunu mu? orjinalinde yetersiz ve çok az bir macun geliyor lga1700ün yüzeyi geniş dolayısıyla. bi macun yenilenirse 80e kadar iner tahminimce.
stok macun 1 aylık sistem temmuz sonu alındı hocam termal macunmu almalıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunlarda kaç derece ?
forza 55-75 arası gidip geliyor
cs de 60-75

sistem boşta 50-60 arası
not antalyadayim

Ysuflix

80+ Gold

cs de 60-75

sistem boşta 50-60 arası
not antalyadayim
hocam ben kendi sistemimi kendim topladım demonte alarak intelin stok macununu silip mx4 sürdüm. o macun yüzeye dağılmıyor ve az bi macun ben tazelemenizi öneririm. düşüş olur stokla max 75 görüyodum oyunlarda ortalama. bi last of us'ta gölgelendirici önbelleği yüklenirken 84 görmüştüm o kadar. ben intellerde stok macunla kullanılmaması taraftarıyım kısaca.

aslında oyunda değerler normal kullanabilirsin istersen macunda değiştirebilirsin tercihen sana kalmış.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

cs de 60-75

sistem boşta 50-60 arası
not antalyadayim

Aida 64 biraz fazla zorlar işlemciyi ama stock fan pek iş yapmıyor oda var. Kule tipi soğutucu alabilirsiniz isterseniz ama bence stock fanla devam edilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam önerileriniziçin teşekkürler daha sistemi yeni aldıgım için macun almadım stok fanla şimdilik devam edecegim macuna baktım arkadaşın dedigi gibi az şimdilik stok fan ve stok macunla devam edecegim ne zaman degişim önerirsiniz malum önümüzde kış var ilkbahar gibi degişsem nasıl olut

Aida 64 biraz fazla zorlar işlemciyi ama stock fan pek iş yapmıyor oda var. Kule tipi soğutucu alabilirsiniz isterseniz ama bence stock fanla devam edilir.
hocam dediginiz gibi stokla devam edecegim şimdilik macunu ne zaman degişmemi önerirsiniz mx 4 mü alayım mx 6 mı

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
hocam önerileriniziçin teşekkürler daha sistemi yeni aldıgım için macun almadım stok fanla şimdilik devam edecegim macuna baktım arkadaşın dedigi gibi az şimdilik stok fan ve stok macunla devam edecegim ne zaman degişim önerirsiniz malum önümüzde kış var ilkbahar gibi degişsem nasıl olut

hocam dediginiz gibi stokla devam edecegim şimdilik macunu ne zaman degişmemi önerirsiniz mx 4 mü alayım mx 6 mı
mx 6 alın.

Top Bottom