Neler Yeni

Yardım İ3 12100f ısınma sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Elvan ceylan
Merhaba i3 12100f stok sogutuculu bir sistemim var anerdeyse 2yıl olcak son 5 6 aydır bilgisayar surekli calısıyor ve işlemci ilk işlemde direkt 85+ dereceler goruyor normalmidir.
Fan dan acaip fazla ses geliyor valorant oynarken 88 90 dereceleri goruyorum ne yapmam gerekiyor
Bu degerler kasanın camı acıkken oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Alperen Yılmaz
Merhaba i3 12100f stok sogutuculu bir sistemim var anerdeyse 2yıl olcak son 5 6 aydır bilgisayar surekli calısıyor ve işlemci ilk işlemde direkt 85+ dereceler goruyor normalmidir.
Fan dan acaip fazla ses geliyor valorant oynarken 88 90 dereceleri goruyorum ne yapmam gerekiyor
Bu degerler kasanın camı acıkken oluyor
termal macun tam sürülü mü fan tam oturmuyor da olabilir

sahinzer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Şahin
Termal macun yenileme zamanı gelmiş geçmiş ısınan bı işlemci değil macun yenilersen bende kullanıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Oğuz can şahin
Stok o işlemci için yeterli 2 yıl olmuş macun büyük ihtimalle özelliğini yitirmiş elin yatkınsa fanı sök güzelce temizle macunu işlemciyle fanin altindan sil bı termal macun alıp tekrar sürüp takarsan 70 derecelere kadar düşecektir

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Elvan ceylan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Stok o işlemci için yeterli 2 yıl olmuş macun büyük ihtimalle özelliğini yitirmiş elin yatkınsa fanı sök güzelce temizle macunu işlemciyle fanin altindan sil bı termal macun alıp tekrar sürüp takarsan 70 derecelere kadar düşecektir
Tamamdır hocam macun oneriniz varmıdır pek bir bilgim yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Termal macun yenileme zamanı gelmiş geçmiş ısınan bı işlemci değil macun yenilersen bende kullanıyorum
Macun oneriniz varmıdır hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Elvan ceylan
Tabi ki bütçen varsa kaliteli bı şey al ama bende aynı işlemciyi kullanıyorum demiştim ben şuan en ucuz denilen termal macunlardan birini kullanıyorum ve asla 85 i görmedim
88 normal bir deger degil demi hocam bi kac aydır bu durumda işlemciye veya sisteme fazla bi zararı olmusmudur

sahinzer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Şahin
Top Bottom