Neler Yeni

i3-12100F PC açılırken siyah ekranda kalıyor

Şahin123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Şahin Meyveci
Daha 2 saat önce PC çalışıyordu. Şimdi durduk yere siyah ekranda kalıyor ve fare imleci yanıp sönüyor.
Not: 1 hafta önce format attım. Temiz kurulum yaptım. Hiçbir sorunu yoktu. Günceldi her şey.
Windows 10 Home sürümünü kullanıyorum.
İlk açıldığında MSI logosu geliyor. Sonra siyah ekranda kalıyor.
Son olarak Temp %temp% ve prefetchdeki her şeyi silmiştim. Bunu hatırlıyorum. Bunun bir etkisi var mıdır?
Ctrl shidt esc tuşuna bastım siyah ekrandayken ufak bi mavi ekran hatası verip sorun düzeldi. Tekrar aynı şey olup siyah ekrna katası alacağım diye korkuyorum. Hazır pc açılmışken önereceğiniz bir şey var mı ?
Temp %temp% ve prefetch gibi şeyleri bir daha silmemeyi düşünüyorum. Bundan olmuş olabilir mi ?

El-Turco

80+ Bronze
windowsu onarmayı deneyin ve eğer yapabiliyorsanız sistem yedeklemesi yapın geri dönebilmek için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bundan sonra eğer bir durum olursa tekrar dönebilirsiniz kafanız rahat olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

msi anakart kullanıyorsanız boot menuden fast bootu da kapatın derim eğer windowsa giremezseniz bios sıfırlamadan setup ekranına girmek hayli zor msi anakartta (fast boot açıkken)

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
naber
windowsla ilgili sorun olabilir internette bulabilirsen windows10 21h1 iso bul onunla format at guncellemeleri yap ardindan guncellemeleri windows update blocker programiyla kapat. guncellemeler bu soruna neden olabiliyor bende kapattim guncellemeyi

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,074
İsim
Emre Zengin
Daha 2 saat önce PC çalışıyordu. Şimdi durduk yere siyah ekranda kalıyor ve fare imleci yanıp sönüyor.
Not: 1 hafta önce format attım. Temiz kurulum yaptım. Hiçbir sorunu yoktu. Günceldi her şey.
Windows 10 Home sürümünü kullanıyorum.
İlk açıldığında MSI logosu geliyor. Sonra siyah ekranda kalıyor.
Son olarak Temp %temp% ve prefetchdeki her şeyi silmiştim. Bunu hatırlıyorum. Bunun bir etkisi var mıdır?
Ctrl shidt esc tuşuna bastım siyah ekrandayken ufak bi mavi ekran hatası verip sorun düzeldi. Tekrar aynı şey olup siyah ekrna katası alacağım diye korkuyorum. Hazır pc açılmışken önereceğiniz bir şey var mı ?
Temp %temp% ve prefetch gibi şeyleri bir daha silmemeyi düşünüyorum. Bundan olmuş olabilir mi ?
Minidump dosyası oluştuysa paylaşabilir misin? (https://www.technopat.net/sosyal/konu/minidump-dosyalarini-paylasin.73053/)

Şahin123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Şahin Meyveci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• Desktop Screenshot 2023.03.29 - 20.38.40.67.png
    Desktop Screenshot 2023.03.29 - 20.38.40.67.png
    2.1 MB · Hit: 25