Neler Yeni

İ3 9100F GTX 1650 SÜPER DARBOĞAZ ÇÖZÜMÜ NEDİR

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Murat
Arkadaşlar çok acil cevap verir misiniz 3 aydır yaklaşık bu sorun var ne yaptıysam çözemedim konuya gireyim 3 ay önce itopyadan hazır bir sistem aldım kurdum PC yi herşeyi güncelledim chipset ekran kartı driverlerı bios sonra oyun oynayayım dedim ve PUBG indirdim. Açtım oyunu tanı afterburner de var girdim oyuna baktım fps 40 larda sürünüyor hemen darboğazı kontrol edeyim dedim bir de ne göreyim ekran kartı kullanımı % 40 larda ve işlemci çekirdeklerinin hepsi %100 kullanılıyor evet arkadaşlar aynı sorun CS go da da var oyuna girdigimde fena şekilde donmalar var fps düşük bir türlü cozum bulamadım hani desekki 9100f besleyemiyor o da değil çünkü ytb de videolar izledim bu ikili hakkında gayet de iyi Bir işlemci ve bu kart ile cok iyi çalışıyor evet Bir kaç şey daha ekleyeyim ana kartım h310m pro vdh plus ramim 8 GB xpg gammix 3000 MHz vallaha arkadaşlar ne denediysem olmadı ne yapmalıyım bir çözüm bulun bana lütfen aklıma gelmeyen nedir acaba işlemci mı bozuk yoksa yazılımsal bir problem mi var yoksa herhangi bir donanımim mı bozuk yardimci olan olursa çok sevinirim

Top Bottom