Neler Yeni

Çözüldü✓ i5-11600k boşta 70 derece

B A T U H A N

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
O işlemciden stok fan çıkmıyor.
TDP Değeri yüksek Overclock icin uygun bir işlemci.
En yakın zamanda iyi bir kule tipi sogutucu veya 240mm sıvı sogutma almanızı öneririm.
Sıvı soğutma olarak corsairin soğutucularl kaliteli oluyor.

Kule tipi olarak Artric freezer E34 Esport Duo bakabilirsiniz.(tabi kasanızın desteklediginden emin olmalısınız, sıvı sogutma icin de gecerli].

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Bahadır Adem
En yakın zamanda iyi bir kule tipi sogutucu veya 240mm sıvı sogutma almanızı öneririm.

Kule tipi olarak Artric freezer E34 Esport Duo bakabilirsiniz.(tabi kasanızın desteklediginden emin olmalısınız, sıvı sogutma icin de gecerli].
Hocam kule tipi düşünüyodum ama işlemciyi oc yaparak biraz zorlayacağım gibi :D. O yüzden Cooler master 240mm sıvı soğutmasını tercih ettim. Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yalnız size bir soru sormak isterim. Ben baktım 240m destekliyor diyor ama bir de siz bakın baya yardımcı olursunuz. Kasam Gamepower DarkSide. 240mm destekler mi acaba?

LethaX

80+ Bronze
Hocam kule tipi düşünüyodum ama işlemciyi oc yaparak biraz zorlayacağım gibi :D. O yüzden Cooler master 240mm sıvı soğutmasını tercih ettim. Teşekkürler.

Yalnız size bir soru sormak isterim. Ben baktım 240m destekliyor diyor ama bir de siz bakın baya yardımcı olursunuz. Kasam Gamepower DarkSide. 240mm destekler mi acaba?
Bence OC için dahi Artic Freezer 34 Esports Duo yeterli olur sağlam soğutucu çift fanlı olanı

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
ibrahim can
ID-COOLİNG Id-coolıng Se-224-xt kullanıyorum çok memnunum

LethaX

80+ Bronze
ML240 V2 ile Artic 34 Duo nun soğutma performansı neredeyse aynı zaten.
Evet fiyattan dolayı demiştim. Bide sıvı soğutma biraz zahmetli geliyor bana bazende hatalı olabiliyor pompada vs. bakımları da önemli ben olsam Artic alırım.

Evet fiyattan dolayı demiştim. Bide sıvı soğutma biraz zahmetli geliyor bana bazende hatalı olabiliyor pompada vs. bakımları da önemli ben olsam Artic alırım.
Lâkin görsellik açısından sıvı soğutma tabii ki kasa sirkülasyonunada + olarak etki ediyor güzel yerleştirilince.

B A T U H A N

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

İnceliyorum 1 dakika.

plazined

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ali Denizalp
Merhaba hocam aynı işlemciye ve aynı soruna sahibim oc yapmadan önce sıvı soğutmanız işe yaradı mı ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
988,981
Üyeler
156,417
Son üye
hrerfgsdjrtdg
Top Bottom