Neler Yeni

İ5-2520 sisteme oyun tavsiyesi

Plant6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Göktürkalp Altunok
Bütçe
120
Yakın zamanda bilgisayarım bozulduğu için mecburen yeni bir PC aldım. 1 yıl sonra daha eli yüzü düzgün bir şey alacağım ancak şimdilik bununla idare etmem lazım. Yeni PC ile eskiden oynadığım oyunları oynayamayacağım için düşük sistemli oyun önerisi almaya geldim. Türü fark etmez, sadece çok yavaş ilerleyen bir oyun olmasın yeter. Stardew Valley, Undertale, Deltarune, Distraint, Terraria, Max Payne, GTA'nın eski oyunları ve "düşük sistem gereksinimli oyun önerisi" konularında önerilen pek çok oyunu oynadım. Bana elimdeki PC'de oynayabileceğim yeni oyunlar lazım.

Sistem:
Intel HD Graphics 4400
i5 2520 işlemci
8 GB RAM
120 GB SSD

Önerebileceğiniz düşük sistemli oyun var mı? (Max bütçe 120 tl)

Steam hesabım

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
Yakın zamanda bilgisayarım bozulduğu için mecburen yeni bir PC aldım. 1 yıl sonra daha eli yüzü düzgün bir şey alacağım ancak şimdilik bununla idare etmem lazım. Yeni PC ile eskiden oynadığım oyunları oynayamayacağım için düşük sistemli oyun önerisi almaya geldim. Türü fark etmez, sadece çok yavaş ilerleyen bir oyun olmasın yeter. Stardew Valley, Undertale, Deltarune, Distraint, Terraria, Max Payne, GTA'nın eski oyunları ve "düşük sistem gereksinimli oyun önerisi" konularında önerilen pek çok oyunu oynadım. Bana elimdeki PC'de oynayabileceğim yeni oyunlar lazım.

Sistem:
Intel HD Graphics 4400
i5 2520 işlemci
8 GB RAM
120 GB SSD

Önerebileceğiniz düşük sistemli oyun var mı? (Max bütçe 120 TL)

Steam hesabım

Plant6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Göktürkalp Altunok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
Mete C. E.
sadece ve sadece 15 tl ama şu oyun remastered olsun veya düzgün çalışsın ölüsü 30 usd.
efsane oyundur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sadece ve sadece 15 TL ama şu oyun remastered olsun veya düzgün çalışsın ölüsü 30 usd.
efsane oyundur.
alacaksanız yorumlarda vb. bir yerde windows xp sonrasındaki uyumsuzluğu gidermek için bir rehber var.
windows 10'da vs. bu işlemi yapmadan düzgün çalışmıyor.
bu oyunu intel pentium 2.4 ghz, 256 gb ilk nesil DDR ram ( o aralar rd ram vardı birde sd haricinde) geforce 4 64mb'da oynamıştım sene 2002 :)
gayet güzel oyundur.

Eren1010

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eren
Minecraft olabilir eğer severseniz ama yanlış kitleye gelirseniz sevmezsiniz (roblox)sonra gta sa bide half life 2 olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Minecraft olabilir eğer severseniz ama yanlış kitleye gelirseniz sevmezsiniz (roblox)sonra gta sa bide half life 2 olabilir
Ancak minecraftı.1.16,1.12.2,1.15 tavsiye ederim

Top Bottom