Neler Yeni

Çözüldü✓ i7-12700K veya RTX 3080 Ti OC için soğutucu önerir misiniz?

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,903
İsim
Enver Eryalçın

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Bu işlemciye ben arctic 12 fanlarıyla ninja 5 takarım. çünkü sıvı soğutma beta işidir.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,583
İsim
Oğuzhan Şahin

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Yukarıda atılan X73 hafif daya iyi arcticten. 1-2 derece falan. Ama Arctic'in bence RGB'si daha güzel ve biraz daha ucuz. o yüzden Arctic tavsiye ederim.

A-RGB fana ihtiyacım yok sadece performans lazım diyorsanız itopyadakini al.

basgan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Başgan
Teşekkür ederim hocam, araştıracağım :)
@basgan Hocam bende de phanteks p500a var, kesinlikle arctic 360 modelini öneririm. Bende gaza gelip 420 alacaktım ama kasanın önüne takmak istemediğim için 360 aldım. Son derece başarılı çalışıyor, çok şık görünüyor ve piyasadaki en performanslı soğutuculardan birisi. Markayı araştırırsanız arctic'in efsane soğutma ürünleri ürettiğini göreceksiniz.

Nzxt konusunda ise, yazdığınız model başarılı bir ürün diye biliyorum. Aynı markanın 120mm olanını yine aynı marka kasada kullandım, ne kasayı beğendim ne de soğutucuyu. Benim görüşüm soğutucu olarak hiç kafa yormadan arctic almak yönünde, performansından şikayetçi olan 1 kişi bulamazsınız.

Hatta link de atayım size, alttaki linkteki satıcı ile iletişime geçin. Fatura tarihi 2022 ise 1700-1800e pazarlık yapıp alın, güle güle kullanın.
Hocam, çok güzel dedin. teşekkür ederim :) satıcıya mesaj attım bakalım. ürünün durumuna göre değerlendireceğim.

@Atalayq nun dediği gibi, 360 sıvı soğutucu üste, 3x140 stok fan öne, egzoza da 140lık standart fan işimi görecek sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

attığın modelde alınabilir eğer minimum sayıda rgb olsun diyorsan bunuda alabilirsin ama artic daha başarılı bi model gibi gözümde
aynen hocam. ikisi arasındayım. detaylı bakıp karar vereceğim :)

basgan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Başgan

Ben bunu öneririm. İsterseniz konu açıp 140mm egzoz fanı önerisi isteyim. Seçenekleri görün
teşekkür ederim hocam. şu an için aciliyeti yok o tarafın. kasa yerleşimine göre sonra ilave yapabilirim :)

Bu işlemciye ben arctic 12 fanlarıyla ninja 5 takarım. çünkü sıvı soğutma beta işidir.
kasayı P600S alıp, zorunda kalmadıkça kapakları açmadan kullanmayı düşünüyorum. ninja 5 bu durumda etkili olur mu?

Bu gibi ya çok kaliteli duruyor. Arctic gibi birebir denilir

Yukarıda atılan X73 hafif daya iyi arcticten. 1-2 derece falan. Ama Arctic'in bence RGB'si daha güzel ve biraz daha ucuz. o yüzden Arctic tavsiye ederim.

A-RGB fana ihtiyacım yok sadece performans lazım diyorsanız itopyadakini al.

Göz hassasiyetimden ötürü RGB özellikleri ya pasifte ya da minimumda kullanıyorum. itopyadaki model cezbetti açıkçası :) arctic'in rgb'siz modeli var mı araştıracağım. ikinize de teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
teşekkür ederim hocam. şu an için aciliyeti yok o tarafın. kasa yerleşimine göre sonra ilave yapabilirim :)

kasayı P600S alıp, zorunda kalmadıkça kapakları açmadan kullanmayı düşünüyorum. ninja 5 bu durumda etkili olur mu?

Göz hassasiyetimden ötürü RGB özellikleri ya pasifte ya da minimumda kullanıyorum. itopyadaki model cezbetti açıkçası :) arctic'in rgb'siz modeli var mı araştıracağım. ikinize de teşekkür ederim :)

Şu modeli almanız yeterli. 360MM ile 280MM arasında ahım şahım fark yok.

Atalayq

80+ Bronze

Aynı sitede RGB olmayan 360mm var. Ben bilerek rgb önerdim

basgan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Başgan

Şu modeli almanız yeterli. 360MM ile 280MM arasında ahım şahım fark yok.

Aynı sitede RGB olmayan 360mm var. Ben bilerek rgb önerdim
teşekkür ederim. çok yardımcı oldunuz :)

Top Bottom