Neler Yeni

Öneri i7 2600 nasıldır, alınır mı?

OZAN J

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
OZAN TANKUŞ
Çok sağol. Bazıları işlemcinin çok ısındığı için alınmayacağı söylüyorlar , sizdeki sıcaklıklar ne kadar gözle görülebilecek kadar fark olur mu?bende de gtx 1650 var darboğaz yapmaması için en uygun bunu buldum. 550tl fiyata almayı düşünüyorum. Soğutucunuz nedir bu arada. Yayın yapıyorum derken Twitch gibi yerlerde mi
Donanım arşivinde bitane sogutucu vardı ucuz. Onu almıstım. Hem intel Hem amd uyumlu. 3570'de 55 derecelere falan çıkıyordu en fazla. Bunda 50 derece civarlarında. Isınmıyor.

OZAN J

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
OZAN TANKUŞ
Bi tık pahalı ama
Dostum bütçene göre bak boşver. Arkadaşın dediği mantıklı fakat herkes bütçesine göre alıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben şuan bu sistemle Akıcı şekilde oyun oynuyorum. BF1 gibi oyunlarda ufak beklendikten sonra (yükleme olduğu için) minik takılmalar geçiyor .Oyun yaklaşık 30 saniye sonra oynanır ve 100 fps üzerine çıkıyor. Tekrar hatırlatayım. Modifiyeli windows kullanıyorum. Sistem sıcaklık değerlerim stabil. Hatta olağandan düşük. Full performans oynayabiliyorum bütün oyunları. 144hz monitör sağlam bi anakart. Uyumlu 4+4 8GB ram. samsung evo SSD vs vs derken bazı bilgisayarlara taş çıkartıyor şuan. 5000TL ye r3 1100 lü sistem gördüm geçen. Oldu olacak ben kendi sistemimi 10.000 TL'ye satayım. Fiyatlar mantıksız derecede uçtu artık.

Dostum bütçene göre bak boşver. Arkadaşın dediği mantıklı fakat herkes bütçesine göre alıyor.

Ben şuan bu sistemle Akıcı şekilde oyun oynuyorum. BF1 gibi oyunlarda ufak beklendikten sonra (yükleme olduğu için) minik takılmalar geçiyor .Oyun yaklaşık 30 saniye sonra oynanır ve 100 fps üzerine çıkıyor. Tekrar hatırlatayım. Modifiyeli windows kullanıyorum. Sistem sıcaklık değerlerim stabil. Hatta olağandan düşük. Full performans oynayabiliyorum bütün oyunları. 144hz monitör sağlam bi anakart. Uyumlu 4+4 8GB ram. samsung evo SSD vs vs derken bazı bilgisayarlara taş çıkartıyor şuan. 5000TL ye r3 1100 lü sistem gördüm geçen. Oldu olacak ben kendi sistemimi 10.000 TL'ye satayım. Fiyatlar mantıksız derecede uçtu artık.
He ek olarak Ekran kartı: Evga Gtx 960 oc+ /32 falan filan

Son düzenleme:
Top Bottom