Neler Yeni

İçi Dolu olan DVD CD Boş Gözüküyor

Hknengz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Hakan Engiz
Arkadaşlar merhaba benim hatıralarımın olduğu cd yi sonunda buldum laptop a taktığımda cd okuyor ama içine girdiğimde boş gözüküyor isobuster diye bi program indirdim içini görebiliyorum fakat dosyaları almak için lisans istiyor lisans da 50 dolar civarı bir şey önerisi olan var mı nasıl çözebilirim ? Cd nin özelliği DVD-R olarak geçiyor

Hknengz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Hakan Engiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yardımcı olabilecek biri yok mu arkadaşlar

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar merhaba benim hatıralarımın olduğu cd yi sonunda buldum laptop a taktığımda cd okuyor ama içine girdiğimde boş gözüküyor isobuster diye bi program indirdim içini görebiliyorum fakat dosyaları almak için lisans istiyor lisans da 50 dolar civarı bir şey önerisi olan var mı nasıl çözebilirim ? Cd nin özelliği DVD-R olarak geçiyor
Dosya gezgininden açtığında boş olarak mı görüyorsun ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

BIOS güncelleyip dener misin ?

Hknengz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Hakan Engiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dosya gezgininden açtığında boş olarak mı görüyorsun ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

BIOS güncelleyip dener misin ?
denedim malesef dosya gezgininde boş gözüküyor içindekileri dediğim gibi sadece program ile görebiliyorum ama program ile de açamıyorum veya alamıyorum lisans istiyor

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
denedim malesef dosya gezgininde boş gözüküyor içindekileri dediğim gibi sadece program ile görebiliyorum ama program ile de açamıyorum veya alamıyorum lisans istiyor
O zaman masaüstüne sağ tıkla yeni de Winrar arşivi oluştur. Üst oka tıkla sürekli bilgisayar ekranına gel oradan DVDyi seç. Bak bakalım görebilecek misin ?
Ekran Alıntısı.PNG

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Top Bottom