Neler Yeni

İdeal tavuk döner nasıl olmalı?

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,456
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Tavuk döner fiyatlarının 40 TL ye dayandığını söyleyerek ve üzülerek açıyorum konuyu.Sizce ideal tavuk döner nasıl olmalı?Bence ketçap koyulmamalı.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Tavuk döner fiyatlarının 40 TL ye dayandığını söyleyerek ve üzülerek açıyorum konuyu.Sizce ideal tavuk döner nasıl olmalı?Bence ketçap koyulmamalı.
Ekmeğin içine tavuk döner'den fazla domates, soğan ve marul koyulmamalı ayrıca dönerin yaprak kesim olması tercihlerim arasındadır (Mayonez - Ketçap tadı bozuyor)

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
Hocam koyulmalı ama abartılmamalı o kadar koyuyorlarki ketçap ve mayonezi tavuk dönerin tadı gelmiyor

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,813
İsim
Lokman Doğan
Sade domates ve döner olmalı soğan da eklenebilir . Baharatı güzel olmalı ketçap yerine başka sos koyuyorlar ismini bilmiyom o güzel. Ayrıca uzun çift ekmekli olmalı.

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,050
İsim
Enes
Abi tavuğu ne çok bol malzemeler az da çok güzel olmaz ikisi dengeli ve tercihim bol soslu olması. Ketçap ve Mayonez dediğiniz gibi bozar içine Domates Yeşillik , Soğan ve Patates kızartması iyi gider.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,456
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekmeğin içine tavuk döner'den fazla domates, soğan ve marul koyulmamalı ayrıca dönerin yaprak kesim olması tercihlerim arasındadır (Mayonez - Ketçap tadı bozuyor)
Mayonez iyi bencede ketçap gitmiyor bana da.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,711
İsim
Oğuz
1.Domates olmamalı
2.Genellikle lavaş iyidir ama ekmekse de çıtır olmalı.
3.Ketçap olmamalı ama mayonez iyidir, o da çok abartılmamalı
4.Soğan olmalı ama o da abartmadan
5.Döner yaprak yaprak, güzel kesilmeli.
6.Eğer hatay usulü olacaksa sosa boğulmamalı, bakıyorum bazı yerlerde sular akıyor, vıcık vıcık.
7.Normal dönere patates koyulmamalı fakat hatay usulü olana koyulmalı.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Ahmet Sevinç
bencede ketçap mayonez olmamalı tadi evet güzel ama vizyonunu bozuyor bence onun dışında turşusu kendine özel yoğurtlu ferahlatıcı bir sos domates sos filan olmalı o yüzden bodrum dönerini seviyorum mahalledeki tosta banıyorlar çok güzel oluyor

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Kullanılan turşu aşırı ekşi olmamalı. Ayrıca soğuk bir şekilde konulmalı. Sıcak olmamalı ve kendini bırakmamalı.
Ekmek arasındaysa ekmeğin içi, Lavaşsa lavaşın dışı bir güzel soslanmalı.
Domates varsa ölmemeli, çok fazla koyulmamalı. Koyulduysa da çok sulu bir domates olmamalı(Bence direkt domates olmamalı)
Bolca sos ve ketçap mayonez olmalı, ama kullanılan mayonez ve ketçap kaliteli olmalı.
Soğanın acı olmaması çok önemli, acı soğan tüm lezzeti alır. Güzelce öldürülmeli.
EN EN Önemlisi ekmeği çıtır çıtır olmalı.

Ha birde nolur maydonoz koymayın maydonoz dünyadaki en boş şey falan her şeyin tadını öldürüyor sadece maydonoz tadı geliyor dişin arasına kaçıyor allah hepimizi maydonozdan korusun.

Şeyi eklemeyi unuttum. Yanında Acı biber turşusu şart. Mümkünse orta acı öldürmeyenden.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Alpl
Top Bottom