Neler Yeni

Yardım İki Gaming Mouse Arasında Kaldım

Revedor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Onur
Arkadaşlar aldığım mouse değişime gitti ve firma bana 2 tane gaming mouse önerdi ve kararsızım iki mousedan birin seçmem gerekiyor sizce hangisi en mantıklı olur lütfen nedeni ile birlikte yazar mısınız gündelik kullanım ve oyun için ???

1-)

2-)

Son düzenleme:

Ben bir klavyeyim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Ryzen
Arkadaşlar 2 tane gaming mouse arasında kaldım kararsızım iki mousedan birin seçmem gerekiyor sizce hangisi en mantıklı olur gündelik kullanım ve oyun için ???

1-)

2-)
Logi (2).

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Ömer Doğan
2
Arkadaşlar 2 tane gaming mouse arasında kaldım kararsızım iki mousedan birin seçmem gerekiyor sizce hangisi en mantıklı olur gündelik kullanım ve oyun için ???

1-)

2-)

exist.one

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Yusuf Karayer

1-)

2-)
G305 daha iyi burda ama şimdi burda bu mouse'a 1300TL verceğime 1600TL'ye VXE R1 alırım hocam size bunu öneriyorum hem şarjlı R1 Logi mouse pilli ağır olur baya.

Ashoun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mert ash
vxe r1 alın hocam pilli için kötü özellikleri var 305in

Revedor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar iki mouse'dan birini seçmem lazım başka alternatif yok ikisi arasında seçim yapabilirseniz nedenini de söylerseniz sevinirim

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Fettah Özalp

1-)

2-)
Umarım para vermezsin Logitech ürüne.

Revedor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok hocam daha seçmedim firma tarafından iki seçenek sunuldu çünkü yarın seçecem neden peki logitech için ölye bir yorum yaptınız?

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Ömer Doğan
Yok hocam daha seçmedim firma tarafından iki seçenek sunuldu çünkü yarın seçecem neden peki logitech için ölye bir yorum yaptınız?
Logitech marka iyi olduğu için. Ters psikoloji yapıyo herhalde.

Revedor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Onur
Hocam peki neden logitech önerdiniz aradaki fark nedir bende biraz baktım ama sensör olarak nzxt daha iyi değil mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım para vermezsin Logitech ürüne.

Logitech marka iyi olduğu için. Ters psikoloji yapıyo herhalde.
Hocam peki neden logitech önerdiniz aradaki fark nedir bende biraz baktım ama sensör olarak nzxt daha iyi değil mi ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,095
Üyeler
157,029
Son üye
wolfthro
Top Bottom