Neler Yeni

İki klavye arasında kaldım

Hodja

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Azad Bodur
Bütçe
550
Neredeyse 8 yıldır kullandığım Logitech G103 klavyemi değiştirme kararı aldım. Uzun araştırmalar sonucu 2 klavye arasında kaldım, biri Cooler Master CK350 öbürü ise Bloody B870R. Hangisini önerirsiniz? Çok arada kalmamın sebebi CK350 hem daha iyi gözüküyor hem de red switch kullanıyor ama B870R da hem bilek desteği var hem de optik switch kullanıyor fakat mavi switchler olması sebebiyle çok sesli. Hangisini seçmeliyim ya da önerdiğiniz daha ucuz ve ya kaliteli modeller var mıdır? Son olarak fiyat konusunda da çok fazla uçamam bahsettiğim klavyeler 500-600TL civarı.

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ben klavyeden anlamam tasarım olarak bloody alırdım.
Bilek desteği çıkmıyor mu zaten ? İsterseniz çıkarırsınız.

Hodja

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Azad Bodur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilek desteği benim için bir artı zaten olsa daha iyi olur yani. Tasarım olarakta yazdığım gibi CK350 daha çok hoşuma gitti ama burda fikir almak istediğim şey kullanım rahatlığı, ve ömür çünkü klavyeye bu kadar para verirsem bi 8 sene daha kullanırım :D

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
Neredeyse 8 yıldır kullandığım Logitech G103 klavyemi değiştirme kararı aldım. Uzun araştırmalar sonucu 2 klavye arasında kaldım, biri Cooler Master CK350 öbürü ise Bloody B870R. Hangisini önerirsiniz? Çok arada kalmamın sebebi CK350 hem daha iyi gözüküyor hem de red switch kullanıyor ama B870R da hem bilek desteği var hem de optik switch kullanıyor fakat mavi switchler olması sebebiyle çok sesli. Hangisini seçmeliyim ya da önerdiğiniz daha ucuz ve ya kaliteli modeller var mıdır? Son olarak fiyat konusunda da çok fazla uçamam bahsettiğim klavyeler 500-600TL civarı.
https://www.itopya.com/xpg-summoner-cherry-mx-blue-turkce-RGB-mekanik-gaming-klavye/ dostum bence bütçene 100 TL daha ekleyip indirimdeyken almanı tavsiye ederim bilek desteğine önem veriyorsan bilek desteği de baya iyi
almadan önce bu videoyu izleyebilirsin.

Son düzenleme:

Hodja

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Azad Bodur
https://www.itopya.com/xpg-summoner-cherry-mx-blue-turkce-RGB-mekanik-gaming-klavye/ dostum bence bütçene 100 TL daha ekleyip indirimdeyken almanı tavsiye ederim bilek desteğine önem veriyorsan bilek desteği de baya iyi
almadan önce bu videoyu izleyebilirsin.
Bu klavyeyi de gördüm ama bu direk cherry mx blue olduğu için geçtim, çoğunlukla fps oynadığım için red ve optik switch bakıyorum ayrıca blue çok sesli olduğu için yanaşmıyorum biraz. Bilek desteği de hayati bir şey değil ama olması iyi bir şey tabi.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Bu klavyeyi de gördüm ama bu direk cherry mx blue olduğu için geçtim, çoğunlukla fps oynadığım için red ve optik switch bakıyorum ayrıca blue çok sesli olduğu için yanaşmıyorum biraz. Bilek desteği de hayati bir şey değil ama olması iyi bir şey tabi.
500 liraya mekanik anlamda adam akıllı klavye kalmadı ne yazık ki 1000 TL ye bile bir çok model alınmıyor K70 olmuş 1500 lira

Hodja

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Azad Bodur
500 liraya mekanik anlamda adam akıllı klavye kalmadı ne yazık ki 1000 TL ye bile bir çok model alınmıyor K70 olmuş 1500 lira
En iyisini aramıyorum zaten profesyonel oyuncu falan değilim sonuçta bu seçtiğim iki klavyenin aradıklarıma yeterli olacağını düşündüm fakat hangisini alırsam benim için daha verimli olur ona karar veremedim sadece.

Top Bottom