Neler Yeni

İKİ LAPTOP ARASINDA KALDIM, BUGÜN ALACAĞIM

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Evde masaüstü bilgisayarım var zaten oyun için, bunu is için istiyorum. Yardımın için sağol
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim, iki işlemci arasında çok fark var mi sizce
var tabikide. biri ryzen 7 biri ryzen 5.

nzm.gld0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Nazım Güldoğan
Merhaba,

İki ürün arasında kaldım, birinci Yazilim programlama yapacağım. İşlemciyi düşürüp 540x eklemek sizce mantıklı olur mu?

1-Lenovo IdeaPad S145-15API AMD Ryzen 7 3700U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 81UT001ATX
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...81ut001atx-p-HBV00000NZFIY?magaza=Hepsiburada

2- https://m.trendyol.com/acer/aspire-...-34765568?boutiqueId=522945&merchantId=106740

Bu gün içerisinde alacağım. Şimdiden teşekkürler.
Hocam oyun pek oynamıyacaksan lenovoyu öneririm. Ha oyun oynayamam mı diye düşünüyorsan tabikide oynarsın (cs go vb.) Ama Acer ile biraz daha fazla fps alırsın. Yazılım programları çalıştırma olsun Lenovo daki ryzen 7 işlemci ryzen 5 e göre kat kat daha iyidir. Ayrıca lenovonun kasa kalitesi ve soğutması daha iyi. Herhangi bi sorun olursa yazabilirsin.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Del Diavolo
Hocam oyun pek oynamıyacaksan lenovoyu öneririm. Ha oyun oynayamam mı diye düşünüyorsan tabikide oynarsın (cs go vb.) Ama Acer ile biraz daha fazla fps alırsın. Yazılım programları çalıştırma olsun Lenovo daki ryzen 7 işlemci ryzen 5 e göre kat kat daha iyidir. Ayrıca lenovonun kasa kalitesi ve soğutması daha iyi. Herhangi bi sorun olursa yazabilirsin.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok teşekkür ederim, oyun olarak sadece ara sıra lol oynuyorum. Yazilim için istiyorum lenovo alacağım galiba.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acer aldım ısınma sorunu var Lenovo tavsiye ederim
Aynı modeli mi aldın hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Del Diavolo
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0