Neler Yeni

İki laptop arasında kaldım hangisi daha iyidir?

AEYON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Arda
Selamlar iki laptop arasında kaldım yakın zamanda satın almayı düşünüyorum. Casper markasının çok önerilmediğinin farkındayım ama bu model ile alakalı hem özellikleri fiyatına göre iyi hem de forumda bakındığım kadarıyla çok bir sıkıntı yaşayan görmedim. Sizce hangisini tercih etmek mantıklı olur?

Mesaj otomatik birleştirildi:

sanırım casperin aynı sistemi tek farkı ssd bu fiyat farkına değer mi onu da bilemedim hangisi daha mantıklı?

xooneyu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Emir
Casper'a güven olmaz. Ben olsam +8 ram takviyesi ile Asus alırdım 4060 4050 arasında dağlar kadar bir fark yok, işlemci Ryzen 7 7735HS daha iyi Asus bir tek Ssd ve Ram kısmında kısık kalmış bu bilgisayara da 8gb ram koymazsın artık. Asus olanın ekran kartı 115+25W excalibur modelinin ise 100W aklınızda bulunsun.

AEYON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Casper'a güven olmaz. Ben olsam +8 ram takviyesi ile Asus alırdım 4060 4050 arasında dağlar kadar bir fark yok, işlemci Ryzen 7 7735HS daha iyi Asus bir tek Ssd ve Ram kısmında kısık kalmış bu bilgisayara da 8gb ram koymazsın artık. Asus olanın ekran kartı 115+25W excalibur modelinin ise 100W aklınızda bulunsun.
100 den sonra iki ekran kartında da wattın etkisi olmuyor diye biliyorum, alıcakken 4050 yerine 4060 almak daha mantıklı geldi İnternette baktığım kadarıyla g870 modeli için kötü yorum hiç bulamadım anca casper alınmaz diyen gördüm bence fiyatına göre alınabilir bir sistem casper olması dışında bir sıkıntı var mı ki?

xooneyu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Emir
100 den sonra iki ekran kartında da wattın etkisi olmuyor diye biliyorum, alıcakken 4050 yerine 4060 almak daha mantıklı geldi İnternette baktığım kadarıyla g870 modeli için kötü yorum hiç bulamadım anca casper alınmaz diyen gördüm bence fiyatına göre alınabilir bir sistem casper olması dışında bir sıkıntı var mı ki?
100W den sonra az da olsa fark edebiliyor. Özellik bakımından tabii ki excalibur daha iyi yine gideri var bu modelin, ama ben olsam Asus alırdım

Top Bottom