Neler Yeni

İkinci el G29 almak mantıklımı piyasası nasıl

_fatih_08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Sözkesen
Logitech G29 direksiyon seti almak istiyorum fakat sıfır piyasası yükseklerde uçduğu için ikinci ele yöneldim sahibinden ve letgo gibi siteler üzerinden 5-6k arasına elden alabileceğim shifter ile beraber satılan setler buldum şuan bu piyasa için güvenebilirmiyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Eyüp KOCAKAPLAN
Merhabalar hocam. Dikkat etmen gereken birkaç husus var. Haricen 2.El almak mantıklı direksiyon piyasası için.
1-Kutu-fatura ve garanti belgesine dikkat edin. ( Penta ürünlerinde artık garanti belgesi veya S/N yazılı kaşeli evrak talebinde oluyor.
2-Bazı direksiyonlarda olan metal sürtme sesine dikkat ediniz.
3-Fren pedalı tam basıyorsa içi açılmış ve içerisinde ki sert plastik parça alınmış olabilir.
4-Direksiyonu usb taktıktan sonra kalibre esnasında tam ortada kalmasına dikkat edin.
Son olarak masa bağlantı aparatları, kabloları ve adaptörüne dikkat ediniz. Test etmeyi unutmayın ayrıca. Şehir dışı ürün almayın veya kapora atmayın dolandırıcısı çok fazla .

_fatih_08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Sözkesen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhabalar hocam. Dikkat etmen gereken birkaç husus var. Haricen 2.El almak mantıklı direksiyon piyasası için.
1-Kutu-fatura ve garanti belgesine dikkat edin. ( Penta ürünlerinde artık garanti belgesi veya S/N yazılı kaşeli evrak talebinde oluyor.
2-Bazı direksiyonlarda olan metal sürtme sesine dikkat ediniz.
3-Fren pedalı tam basıyorsa içi açılmış ve içerisinde ki sert plastik parça alınmış olabilir.
4-Direksiyonu usb taktıktan sonra kalibre esnasında tam ortada kalmasına dikkat edin.
Son olarak masa bağlantı aparatları, kabloları ve adaptörüne dikkat ediniz. Test etmeyi unutmayın ayrıca. Şehir dışı ürün almayın veya kapora atmayın dolandırıcısı çok fazla .
Eyvallah hocam

Top Bottom