Neler Yeni

İkinci el kasa toplamak sıkıntılı mıdır

drnagabey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Duran Güzel
İkinci el bir kasa toplamak istiyorum 20-25 bin bandında ama anlayan arkadaşlarımdan parçalar sıkıntılı olabilir diyen de var güzel olur diyen de bu bütçeye göre sıfır kasa zor oluyor o yüzden sizin görüşleriniz nedir

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,303
İsim
Emir
İkinci el bir kasa toplamak istiyorum 20-25 bin bandında ama anlayan arkadaşlarımdan parçalar sıkıntılı olabilir diyen de var güzel olur diyen de bu bütçeye göre sıfır kasa zor oluyor o yüzden sizin görüşleriniz nedir
Eğer ki 2. El bilginiz yoksa, daha önceden alım satım yapmadıysanız ve çevrenizde size yardımcı olabilecek birisi yoksa 2. El e girmeyin, doğrudan sıfır alın. Ama yok ben alır toplarım derseniz siz bilirsiniz.

drnagabey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Duran Güzel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer ki 2. El bilginiz yoksa, daha önceden alım satım yapmadıysanız ve çevrenizde size yardımcı olabilecek birisi yoksa 2. El e girmeyin, doğrudan sıfır alın. Ama yok ben alır toplarım derseniz siz bilirsiniz.
Ben pek anlamıyorum ama anlayan iki tane arkadaşa sordum çevremde biri ikinci el olmasın biri ise ikinci el güzel olur dedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında 0 için gayet yeterli bütçe fakat 2.el de daha iyi bir sistem toplanabilir.Ama tek tek alırken parçada sorun yaşamıyım satın alırken kişinin dolandırmasıyla uğraşmıyım dersen 0 alabilirsniz
https://www.incehesap.com/crown-oyu...hsu=322960,852505,556524,322969,848640,539906 kasayı xpg yapıp alablrsnız eğer bütçemi yormasın dersenız de başka sistemlere bakabiliriz
Bu kasa bütçemi aşar

Top Bottom