Neler Yeni

İkinci el nitro+ rx 6700 xt alınır mı?

Mei Akif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mehmet Akif Günal
RX 6700 XT Red Devil bulmuştum ikinci elde 6250 tl'ye, satıcı ile konuştum fakat test yapamadığını söylediği için almak istemedim açıkcası. Biraz daha bakındığımda 5-6 ay garantisi kalmış nitro+ buldum 6600 TL'ye. Sahibinden'de param güvende olmadan almaya çekiniyorum açıkcası fakat bir tane daha Red Devil buldum 7200 tl'ye ve 4.5 ay garantisi var sanırsam. Sizce aralarındaki fiyat farkına değer mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım ve yazılım
Fiyat farkı senin büççene bakar ama 2. El alacagın ekran kartını testlerini yapmadan sakın alama ve sicaklık derecesine bak. Uzun vadali istersen en az 1 sene garantisi olsun knk

Mei Akif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mehmet Akif Günal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka sana bir öneri AMD ekran kartı alma sakın. Kullanıyorum. NVİDİA al mümkünse 2.el.
Aynı fiyata düzgün bir şey yok maalesef.
Fiyat farkı senin büççene bakar ama 2. El alacagın ekran kartını testlerini yapmadan sakın alama ve sicaklık derecesine bak. Uzun vadali istersen en az 1 sene garantisi olsun knk
Fiyat farkı çok yok aralarında fakat tercihen eğer aralarında öyle ahım şahım soğutma farkı yoksa ucuz olanı tercih ederim

Serenity

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ahmet Akçelik
Aynı fiyata düzgün bir şey yok maalesef.

Fiyat farkı çok yok aralarında fakat tercihen eğer aralarında öyle ahım şahım soğutma farkı yoksa ucuz olanı tercih ederim
2k fiyat daha ekleyip 3070-80 alabilirsiniz :)

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
AMD alma diyenleri dinleme. 6600 TL'ye satan arkadaş ile bir görüş bakalım dolandırıcıysa kendini belli eder zaten.

Mei Akif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mehmet Akif Günal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2k fiyat daha ekleyip 3070-80 alabilirsiniz :)
İşlemcim ve güç kaynağım kurtarmayacaktır 3080i. 3070 ise zaten 8gb onun yerine 6650xt alırım dlss rtx kulanmam ama daha ucuza getiririm. Ne yazık ki işlemcim ve güç kaynağım ile en fazla 6700 xt kullanabilirim şu anlık ve laptop da aldığım için bütçem çok çıkmaz artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

AMD alma diyenleri dinleme. 6600 TL'ye satan arkadaş ile bir görüş bakalım dolandırıcıysa kendini belli eder zaten.
Nitro+ ile red devil arasında öyle pek bir fark olmayacaksa ucuz olanı alma taraftarıyım şahsen

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İşlemcim ve güç kaynağım kurtarmayacaktır 3080i. 3070 ise zaten 8gb onun yerine 6650xt alırım dlss rtx kulanmam ama daha ucuza getiririm. Ne yazık ki işlemcim ve güç kaynağım ile en fazla 6700 xt kullanabilirim şu anlık ve laptop da aldığım için bütçem çok çıkmaz artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nitro+ ile red devil arasında öyle pek bir fark olmayacaksa ucuz olanı alma taraftarıyım şahsen
Hocam bütçenizde garantisi bitmiş yurt dışı 6800'de bulunabilir aslında. Tabi size kalmış bir şey ama.

• Beğen
Reaksiyonlar: Reav

Mei Akif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mehmet Akif Günal
Hocam bütçenizde garantisi bitmiş yurt dışı 6800'de bulunabilir aslında. Tabi size kalmış bir şey ama.
Hocam güç kaynağım 550w, işlemcim 5 3600. Undervoltaj yapıp 2kda kullanmayı planlıyorum riske atmamak için ve en iyi sonucu alabilmek için. 6800e çıkarsam sıkıntı yaşatır sistemim bana. Laptop ve sisteme 1-2 parça şey daha aldığım için daha yükseltme yapamam ne yazık ki.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam güç kaynağım 550w, işlemcim 5 3600. Undervoltaj yapıp 2kda kullanmayı planlıyorum riske atmamak için ve en iyi sonucu alabilmek için. 6800e çıkarsam sıkıntı yaşatır sistemim bana. Laptop ve sisteme 1-2 parça şey daha aldığım için daha yükseltme yapamam ne yazık ki.
Ucuz olanı alabilirsiniz hocam. Zaten genelde 6k bandında oluyor 6700xt.
Tabi önce testlerini isteyin, elden alma şansınız varsa kendi şehirinizden de bakabilirsiniz.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Yunus Şahin
Param güvende ile satıyor mu Red Devil'i?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
988,503
Üyeler
156,345
Son üye
lytjrtuhjfdhs
Top Bottom