Neler Yeni

ileride Ekonomi düzelir mi?

Mr. A.G.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Arda Can
Sizce ekonomi düzelir mi 2023 de canımı sıkıyor yurdışındaki insanlar 1 ay çalışıp dunyanin en iyi bilgisayarını alabiliyor keşke türkiyede de alabilsek sizce alabilirmiyiz ilerki zamanlarda ekonomi düzelir mi gercekten babalarımız bizim için ayakta duruyor çok çalışıyolar sizce ne zaman düzelir ekonomi
Unutun o işi :D bulun bir fırsat kaçın 50 senede geçse bu ülkeden bir b*k olmaz artık

Sizce ekonomi düzelir mi 2023 de canımı sıkıyor yurdışındaki insanlar 1 ay çalışıp dunyanin en iyi bilgisayarını alabiliyor keşke türkiyede de alabilsek sizce alabilirmiyiz ilerki zamanlarda ekonomi düzelir mi gercekten babalarımız bizim için ayakta duruyor çok çalışıyolar sizce ne zaman düzelir ekonomi
SENCE DÜZELİR Mİ UGLM OLABİLİR Mİ BU :D

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,208
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Abi gerçekten siyaset yapan yok Türkiye'de. Tek bir umudum vardı, Özdağ. Onun da iğrenç propagandaları var son zamanlardır. Atatürk'ten sonra Türk Siyaseti koca bir çöplük.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,493
İsim
Ümit Can
Gelen gideni mumla aratır diye bir cümle var. Seçebileceğimiz alternatifler birbirinden kötü. Sorunun cevabına gelirsek hayır.

Bura.K

80+ Silver
Ataturk bile gelse ülke 10 yılda anca toparlar.
CHP desen ABD kuklası olmuş, AKP zaten Rus kuklası gibi bişey.

Besim Tibuk

80+ Gold
Fırsatçı çokken ülkede o liberaller balon gibi patlar
🤣🤣🤣
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ülkeye Liberalizm hiç gelmemiş, hâlâ Liberalizme laf atanlar var.
Ben delirmiyim de kim delirsin..

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
mustafayahya
Ataturk bile gelse ülke 10 yılda anca toparlar.
CHP desen ABD kuklası olmuş, AKP zaten Rus kuklası gibi bişey.
Asagri ucrete zam geldikce herseye zam geliyor zaten bi guzelinden ekran kartı almak şu an 8 bin tl eskiden bu paraya sistem toplanıyodu benim canımi sıkıyor bi ekran kartınin 5 8 bin tl olmasü misal rtx 3060 peki yurtdisinda bu paraua dünyanın en iyi bilgisayarının toplanması da canımı yakar yani onlar orada 4 5 bin tl rtx 4090 sistem topluyo biz rtx 3060 8bin tl veriyoz

Top Bottom