Neler Yeni

İlgili kızın mesajlaşınca ilgisizleşmesi

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ

yenigeldim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
910
İsim
icardi
mesajlaşınca ilgisi kesilmez. senin ne yazdığın önemli. boş konuştun mu? kızı gereksiz övdün mü? ya da ne bileyim kıza muhtaç olduğunu belli ettin mi?Kız yarım saatte bir cevap yazarken sen 2 dk da cevap verdin mi vs vs. Ayrıca en baştan ilgisi olmayabilir.Ayıp olmasın diye cevap verebilir. Konu açmıyorsa ilgisi yoktur. Daha yazma next. Yazarsa istemem yan cebime koy tavrıyla takıl. Sana yazmazsa daha yazma tavsiyemdir.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
ahmet ali özmert
Okulda tanıştığım bir kız, ilk başta bana karşı ilgili davranıyordu ki ben de ona karşı ilgi duyuyordum ama belli etmiyordum. Bilerek çok samimiyet kurmadım çünkü arkadaşça muhabbet etmek istemiyordum sadece uygun zamanı bekliyordum ve mesaj attım. Birkaç gün aralıklarla konuşmalarımız oldu. Keyifli bir sohbetimiz vardı ama muhabbeti açmama rağmen benzer çabayı kızdan görmedim. Bana karşı ilgisi yoktur diye mesaj atmayı kestim ama öyle trip atar gibi değil muhabbet bitti yeni bir konu açmadım yani.

Sizce ilgili bir kız mesajlaşınca neden ilgisizleşir?
kız mesajlaşınca ilgisizleşmemiş sanki sen yazmışsın oda seni kırmamak için cevap vermiş sende devam ettirmeyince oda devam ettirmemiş burda garip bir şey görmedim sanki

Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
ragnar oğlu tarkan
nefret ediyorum mesajlaşmaktan illa konuşacaksanız arayın birbirinizi reelde görüşün mesajda ne duygu var ne bir şey insan saçma anlamlar çıkarabiliyor

Pukiina

80+ Bronze
Okulda tanıştığım bir kız, ilk başta bana karşı ilgili davranıyordu ki ben de ona karşı ilgi duyuyordum ama belli etmiyordum. Bilerek çok samimiyet kurmadım çünkü arkadaşça muhabbet etmek istemiyordum sadece uygun zamanı bekliyordum ve mesaj attım. Birkaç gün aralıklarla konuşmalarımız oldu. Keyifli bir sohbetimiz vardı ama muhabbeti açmama rağmen benzer çabayı kızdan görmedim. Bana karşı ilgisi yoktur diye mesaj atmayı kestim ama öyle trip atar gibi değil muhabbet bitti yeni bir konu açmadım yani.

Kıza nasıl yaklaştın hocam bu önemli. Onun yazdıkları karşısında nasıl cevap veriyorsun, mesela sürekli konu mu değiştiriyorsun? Ona karşı davranışların ne boyutta mesela bu da önemli. Ayrıca yazmama sebebini sadece buna bağlanmamak lazım belki onun hayatında önemli bir durum vardır bu yüzden bir şey olmuştur bundan dolayı yazmamıştır. Bir kaç gün bekle yazmasa eğer hal hatır sorarak yaz. (eğer senin içini rahatlatacaksa.) Yok yazma bilmem ne diyenleri boşver hocam. Hayat bu, geç kalmaya gelmez. Bir şeyler hissediyorsan elinden geleni yap eğer buna rağmen senden kaçıyorsa o halde o zaman sal gitsin

FurkanIIy

80+ Bronze
O kıza sadece sen yazmıyorsun çünkü. Gariban erkekler sanıyor ki "karşımdaki kız sadece benimle konuşuyor". Hayır dostum. O kız sadece seninle konuşmuyor. Sen mesafeli davranmışsın, senden daha az mesafeli davranan biriyle ilgilenmeye başlamış. Olay bu. O çocuk kötü davranırsa sıra sana gelecek. Çok takma, başka kıza yürü.

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,228
İsim
Mehmet emre börekçi

İllaki kendinden soğutacak birsey yapmışsındır fark etmeden. Senin hakkında onun hiç uygun bulmayacağı birsey öğrenmiştir yada mesajlasmaniz çok sıkıcıdır

Ilive4you

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Kermit El-Memati

bu işlerle uğraşma, biri seni çok seviyorsa bu soruları sorma gereği duymazsın. Bunun için foruma katılmışsın : ) Salla gitsin

Top Bottom