Neler Yeni

İlginç bir hata yaşıyorum

SadLetter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Muhammet
2 hafta önce vatan oem kasalarından bir pc aldım. Çok nadir olsa da oyun oynarken, oyunun ekranı donuyor ama alt tab atıp görev yöneticisini falan açabiliyorum pc donmuyor yani. Ram, ssd, ekran kartı, işlemci testlerini yaptım, ısınmadan dolayıda değil. Pc her parçası uyumlu. Sorunu çözemedim. Benzer bir durumu yaşayan veya çözümü bilen var mı?

Ha birde bluetooth adaptor ile hopalörüme bağlanıyorum. Arada bluetooth bağlantısı kesiliyor. Oyun oynarken ekran donduğu sıra bluetooth gidiyor. Artık ses gittiği için mi donuyor bilemiyorum alakası var mı?

Son düzenleme:

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,043
İsim
Lokman Açil
2 hafta önce vatan oem kasalarından bir PC aldım. Çok nadir olsa da oyun oynarken, oyunun ekranı donuyor ama alt tab atıp görev yöneticisini falan açabiliyorum PC donmuyor yani. Ram, ssd, ekran kartı, işlemci testlerini yaptım, ısınmadan dolayıda değil. PC her parçası uyumlu. Sorunu çözemedim. Benzer bir durumu yaşayan veya çözümü bilen var mı?

Ha birde bluetooth adaptor ile hopalörüme bağlanıyorum. Arada bluetooth bağlantısı kesiliyor. Oyun oynarken ekran donduğu sıra bluetooth gidiyor. Artık ses gittiği için mi donuyor bilemiyorum alakadı var mı?

HDD yada SSD sıkıntılı olabilir bende buna benzer bir hata yaşamıştım oyun kitlenip kalıyordu alt tab falan atamıyordum sıkıntı bu olabileceğini düşünüyorum

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
2 hafta önce vatan oem kasalarından bir PC aldım. Çok nadir olsa da oyun oynarken, oyunun ekranı donuyor ama alt tab atıp görev yöneticisini falan açabiliyorum PC donmuyor yani. Ram, ssd, ekran kartı, işlemci testlerini yaptım, ısınmadan dolayıda değil. PC her parçası uyumlu. Sorunu çözemedim. Benzer bir durumu yaşayan veya çözümü bilen var mı?

Ha birde bluetooth adaptor ile hopalörüme bağlanıyorum. Arada bluetooth bağlantısı kesiliyor. Oyun oynarken ekran donduğu sıra bluetooth gidiyor. Artık ses gittiği için mi donuyor bilemiyorum alakadı var mı?
Sisteminiz nedir?

SadLetter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Muhammet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

HDD yada SSD sıkıntılı olabilir bende buna benzer bir hata yaşamıştım oyun kitlenip kalıyordu alt tab falan atamıyordum sıkıntı bu olabileceğini düşünüyorum
Evet bende şüphelendim ama her türlü testi yaptım sağlıklı çıktı, bad sector falan çıkmadı. Ve oyunda ekran donduğunda alt tab atabiliyorum ben

Son düzenleme:

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,043
İsim
Lokman Açil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet bende şüphelendim ama her türlü testi yaptım sağlıklı çıktı, bad sector falan çıkmadı. Ve oyunda ekran donduğunda alt tab atabiliyorum ben

Hocam bende test ettim bir sorun çıkmadı ama HDD sorunlu HDD tune ile test etmiştim bir sonuç vermedi bende oyunları başka HDD kurdum oradan oynuyorum ramlerden sıkıntı olabilir silgi ile uçlarını silmeyi dene istersen

SadLetter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Muhammet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bende test ettim bir sorun çıkmadı ama HDD sorunlu HDD tune ile test etmiştim bir sonuç vermedi bende oyunları başka HDD kurdum oradan oynuyorum ramlerden sıkıntı olabilir silgi ile uçlarını silmeyi dene istersen
Eyvallah farklı bir disk ile deneyeceğim. Ramlar'ide farklı ramlerle test edicem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,015
Üyeler
155,664
Son üye
randomuser18374284
Top Bottom