Neler Yeni

Yardım İLK ARABAM İÇİN ÖNERİ LAZIM.

Golf 4 R32

80+ Silver
Opel bakabilirsiniz bence

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Furkan

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Doğan gelişigüzel
turbosuz sakın bişi alma atmosferik araba hem gitmez hem yakar lpg olayına falan girme hiç gerek yok bu yakıt fiyatları ile neye binsen çok yakıyor bari gitsin arıza açmasın

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Furkan
turbosuz sakın bişi alma atmosferik araba hem gitmez hem yakar lpg olayına falan girme hiç gerek yok bu yakıt fiyatları ile neye binsen çok yakıyor bari gitsin arıza açmasın
turbosuz bir şey alma derken yenilerde turbo var mı ki dizellerde var okeyde benzinlilerde yok sanırım en azından bu bütçede . 1,2 tsı poloda falanda yoktur sanırım 2014 2015 filan

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Doğan gelişigüzel
turbosuz bir şey alma derken yenilerde turbo var mı ki dizellerde var okeyde benzinlilerde yok sanırım en azından bu bütçede . 1,2 tsı poloda falanda yoktur sanırım 2014 2015 filan
tsi lar turbo dizellerin hepsi turbo aşağıda 1.4 egea falan demişler onlar için yazdım turbosuz hiç bişi alma lpg kullanma

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Arif Dağcı
Tsı zaten adı üstünde turbo

Hasan344

80+ Gold
Ege parça fiyatları vs. olarak çok iyi ama wolkswagene binmek daha iyi olur bence. İkisi de az yakiyor zaten.

emre13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet Emre
Hocam öyle golfe vs girme bence. Parçası hangisinin daha ucuzsa ona yönel.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,750
İsim
Murat Orhan
birde 765 egeaya vermek koyuyor be :D 2016 17 filan alıp ilerde değişsem daha iyi olmaz mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ahahah dedim. civicler filan pahalı ya. golf 7 istiyordum ama onlarında fiyatları malüm uçuşta :D ve düşmek bilmiyor.

ben biriktirdikçe oda gidiyor
Dostum ilk arabanı alıyorsan bana sorarsan ya az buz sorun çıkaracak bir şey al ki temel parçalarını öğren en ufak bir arızada yolda kalınca ne yapacağını bilirsin

ya da hiç sorun çıkarmayacak bir şey al ki sanayi yüzü görme.

Şahsen önerim mazda 3 olur.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Furkan
Dostum ilk arabanı alıyorsan bana sorarsan ya az buz sorun çıkaracak bir şey al ki temel parçalarını öğren en ufak bir arızada yolda kalınca ne yapacağını bilirsin

ya da hiç sorun çıkarmayacak bir şey al ki sanayi yüzü görme.

Şahsen önerim mazda 3 olur.

temel parçaları biliyorum hocam babam araba tamircisi ama şuan emekli. attığınız araba birisi 240 250 binde diğeri iyi gibi duruyor ama expertiz de baya sıkıntılı tavanda dolu izi v.s ondan ucuz yani.

Hocam öyle golfe vs girme bence. Parçası hangisinin daha ucuzsa ona yönel.
temiz golf alabilsem düşünmem alırımda temizlerine yetmiyor :D

Ege parça fiyatları vs. olarak çok iyi ama wolkswagene binmek daha iyi olur bence. İkisi de az yakiyor zaten.
aynen öyle aslında poloların otomatiği daha çok satılıyor diye biliyorum kadınlar filan biniyor v.s ya ondan dolayı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,750
İsim
Murat Orhan
temel parçaları biliyorum hocam babam araba tamircisi ama şuan emekli. attığınız araba birisi 240 250 binde diğeri iyi gibi duruyor ama expertiz de baya sıkıntılı tavanda dolu izi v.s ondan ucuz yani.

temiz golf alabilsem düşünmem alırımda temizlerine yetmiyor :D

aynen öyle aslında poloların otomatiği daha çok satılıyor diye biliyorum kadınlar filan biniyor v.s ya ondan dolayı
Siz nasıl bir şey istiyorsunuz hız mı konfor mu?

Top Bottom