Neler Yeni

İlk defa pc alacağım yardım edin

Phantom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf öner
Bütçe
30000
Selamlar. İlk defa pc alacağım ve bütçe 30 maks 1 2 arttırabilirim. Bu akşam almayı düşünüyorum artı monitor felanda alacağım yardımcı olursanız sevinirim.Birazda heyecanlıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sisteme 30 k maks monitor dahil değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
hamza ersoy
parçalar hakkında bilgin var mı neyi nasıl alacağını ve markaları tanıyor musun yoksa baştan mı yardımcı olalım

Phantom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf öner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Az biraz bilgim var. Hangi hazır sistemi alacağıma karar veremedim. Tavsiye verirseniz cok mutlu olurum.

Az biraz bilgim var. Hangi hazır sistemi alacağıma karar veremedim. Tavsiye verirseniz cok mutlu olurum

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
hamza ersoy
Az biraz bilgim var. Hangi hazır sistemi alacağıma karar veremedim. Tavsiye verirseniz cok mutlu olurum.

Az biraz bilgim var. Hangi hazır sistemi alacağıma karar veremedim. Tavsiye verirseniz cok mutlu olurum
yani en azından ekran kartı konusunda amdnin hangi nvidianın hangi konularda önde olduğunun farkında mısın? bilgisayarda neler yapmayı planlıyorsun? iyi tavsiyeler için bunlardan bahsetmen lazım

Phantom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf öner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Amd nvdia farkını bilmiyorum. Genel amacım oyun yani bu konularda biraz cahilim kusuruma bakmayın. Bu sene üniversiteyede gideceğim laptop mu alsam diyede dusunuyordum. Sanırım hazır sistem alacağım bu fikrime katılıyor musunuz?

Biraz kafa ütülemişim asil amacım oyun oynamak. Hazır sistem istiyorum. Yaşadığim yer baya bi sıcak sıvı soğutmaya gerek var mıdır.

Son düzenleme:
Top Bottom