Neler Yeni

immo oldum sonunda be

NespaY

80+ Silver
hocam bazen bu viperi falan çok iyi bilenleri kıskanırım onlarda göze hoş geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

süper o zaman uğurluk vericek mi peki
Uğurluğu sanırsam ara sezonlarda vermiyor, tamamen sezon bitince veriyor diye biliyorum.

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Aras Şimşek
Hedefim astra. Astrayı iyi oynayan bir insan kesinlikle takımını taşıyor. Bence değersiz görülen en iyi çar astra.
başarılar hocam umarım bende önden gitmem lazım uçup kaçmak hosuma gidiyor

Uğurluğu sanırsam ara sezonlarda vermiyor, tamamen sezon bitince veriyor diye biliyorum.
ah be :(

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,513
İsim
ismail

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Mehmet Emin Güneşli
hocam espirisinin oluduğunu söylemedim ki onun 1 üstü radyant zaten çoğu profesyonel anlamda bu oyunu oynayan bu oyundan binlerce dolar kazanan adamların oynadığı lig tamam anladım tebrik etmiyorsunuz ama bence küçümsemeyin kendinizide küçümsüyorsunuz aynı zamanda bence iyi bi başarı
Gerçek bu maalesef. Radiant olmak disiplin ister.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
helal olsun kardeşim bende öyle platta takılıyom bir ara gel çay iç

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Aras Şimşek

rmzn96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Ramazan Özdemir
hocam dalga amaçlı mı cidden mi yazdın :ROFLMAO:

kral smurf çok nadir girerim ya oyun anlamında bence geri itiyor orda ki oyunculara da yazık oluyor
Hocam keşke herkes şu düşüncenize sahip olsa. O kadar haklısınız ki. Bırakın immodan platine girmeyi, bronz insan demire girse bile bozulur aimi, oyun bilgisi.

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Mehmet Emin Güneşli
Eğer bu senin için bir başarıysa tebrik ederim ama bu eloda oynadıkça ne demek istediğimi anlayacaksın.

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Aras Şimşek
Hocam keşke herkes şu düşüncenize sahip olsa. O kadar haklısınız ki. Bırakın immodan platine girmeyi, bronz insan demire girse bile bozulur aimi, oyun bilgisi.
haklısınız hocam geri iter fazlasıyla ve o şahıslar olmasa belki bronzda ki adam oyundan bıkmıcak

Eğer bu senin için bir başarıysa tebrik ederim ama bu eloda oynadıkça ne demek istediğimi anlayacaksın.
teşekkür ederim benim için şöyle bi başarı 2 aydır uğraştığım bir şeydi her şeye rağmen ulaşınca başarılı gördüm kendimi

Top Bottom