Neler Yeni

Çözüldü✓ İmzamdaki Sistem İçin PSU Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
bilal can ünal
Bütçe
2500
Merhabalar.

Min. 650w olacak şekilde fiyat performans bir psu arıyorum. eskisi garantiye gidecek ve gelincede kullanmayı düşünmüyorum onun yerine iyi bir psu alıp eskisini elden çıkartacağım.

Sistemim imzamda mevcut fakat ileride ekran kartı olarak 4070 veya bu minvalde bir kart almayı düşünüyorum. buna göre önerirseniz sevinirim. Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu ikisi arasında kaldım sistemim MSI olduğu için msi mi alsam acaba dedim ama ilerde sistem yükseltmesi yapınca 650w az kalır mı?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
bilal can ünal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler hocam sipariş vermiştim bu ürünü

Aykut D.

80+ Gold
Merhabalar.

Min. 650w olacak şekilde fiyat performans bir psu arıyorum. eskisi garantiye gidecek ve gelincede kullanmayı düşünmüyorum onun yerine iyi bir psu alıp eskisini elden çıkartacağım.

Sistemim imzamda mevcut fakat ileride ekran kartı olarak 4070 veya bu minvalde bir kart almayı düşünüyorum. buna göre önerirseniz sevinirim. Teşekkürler

şu ikisi arasında kaldım sistemim MSI olduğu için msi mi alsam acaba dedim ama ilerde sistem yükseltmesi yapınca 650w az kalır mı?
A650bn den tier olarak daha yüksek kalitedir :

Bu psu da oldukça kalitedir :

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
bilal can ünal

Aykut D.

80+ Gold
Evet bunuda görmüştüm fakat bu fiyata 80+gold bide 700w olunca Bi sıkıntı olabileciğini düşünüp yanaşmadım hiç
Tasarım psu için bir kriter değil hocam 80+ gold bedava dağıtılmıyor yani sahte değil emin olabilirsin .

MSI olduğu için msi mi alsam
Forumun %60 ı kadarı bu düşünce çevreden duyduğuyla ile anakart olsun ekran kartı aynı böyle düşünüp msı öneriyor kafayı yedirir. A650bn 5 para edecek psu değil bu arada . Pro max anakartların satışı varsa forumun msı fanboyları sayesinde oluyor :d . Sana fanboy demiyorum fakat forumdaki önerilen her msı ürüne atlanılmaz .

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
bilal can ünal
Tasarım psu için bir kriter değil hocam 80+ gold bedava dağıtılmıyor yani sahte değil emin olabilirsin .

Forumun %60 ı kadarı bu düşünce çevreden duyduğuyla ile anakart olsun ekran kartı aynı böyle düşünüp msı öneriyor kafayı yedirir. A650bn 5 para edecek psu değil bu arada . Pro max anakartların satışı varsa forumun msı fanboyları sayesinde oluyor :d . Sana fanboy demiyorum fakat forumdaki önerilen her msı ürüne atlanılmaz .
Yok hocam ben sistemimi kendim kurdum tavsiye ile değil o yüzdende hatta ucuz psu tercih ettim o zaman için ama hep kafamda vardı değiştirmek gittiği yere kadar gitsin dedim. Pro anakart için ne sorun var anlayamadım benim beklentimi çok çok karşıladı açıkcası. Psu için de hakkında kötü bir yorum görmedim bilinen bir marka olmasıda yeterli benim için yoksa atla deve değil psu elektrik versin yeter :D 20 yılda 2 adım ileri giden bir teknoloji değil sonuçta

Aykut D.

80+ Gold
Yok hocam ben sistemimi kendim kurdum tavsiye ile değil o yüzdende hatta ucuz psu tercih ettim o zaman için ama hep kafamda vardı değiştirmek gittiği yere kadar gitsin dedim. Pro anakart için ne sorun var anlayamadım benim beklentimi çok çok karşıladı açıkcası. Psu için de hakkında kötü bir yorum görmedim bilinen bir marka olmasıda yeterli benim için yoksa atla deve değil psu elektrik versin yeter :D 20 yılda 2 adım ileri giden bir teknoloji değil sonuçta
Bu anlayistaki sistemlerde Çökme ram işlemci hataları kalitesiz anakart siyah ekran drop sorunları psu kaynaklı gibi gibi konuları sıklık la görüyoruz forumda .

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
bilal can ünal
Bu anlayistaki sistemlerde Çökme ram işlemci hataları kalitesiz anakart siyah ekran drop sorunları psu kaynaklı gibi gibi konuları sıklık la görüyoruz forumda .
Hocam birebir imzamdaki sistemi tavsiye ederim herkese o zaman f/p bir sistemdi ben aldığımda 9 aydırda galiba 1 sefer mavi ekran almışımdır ama emin değilim belki hiç olmadı. Sadece am5 sistemin azizliği açılış ve ram problemleri yaşıyordum ama bunun marka ile alakası yok forumda birisinin tavsiyesi ile çözdüm. Sadece psu o zaman bütçem buna yetmişti zaten kasa ile birlikte geliyordu psu şimdi onuda değiştirdim biraz önce de testlerini yaptım hem fiziksel hem sanal gayet stabil tabi uzun kullanımda belli eder kendini ama şuan ideal sisteme ulaştım kendi açımdan

Aykut D.

80+ Gold
Sadece am5 sistemin azizliği açılış ve ram problemleri yaşıyordum ama bunun marka ile alakası yok
Alakası var kaç sn boot süren ? (İmzana bakıp pro anakartlar iyi değil demedim yanlış anlaşılmak istemem başta imzanı mobilde göremedim )
Pro anakart için ne sorun var anlayamadım benim beklentimi çok çok karşıladı açıkcası. Psu için de hakkında kötü bir yorum görmedim bilinen bir marka olmasıda yeterli benim
Meselede bu görselde patlıyor d.a genel olarak sponsoru MSI . Abdullah'ın pek MSI eleştırdiğine pek denk gelmedim .
1722693508713.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
bilal can ünal
Alakası var kaç sn boot süren ? (İmzana bakıp pro anakartlar iyi değil demedim yanlış anlaşılmak istemem başta imzanı mobilde göremedim )

Meselede bu görselde patlıyor d.a genel olarak sponsoru MSI . Abdullah'ın pek MSI eleştırdiğine pek denk gelmedim .
Alıntıyı görüntüle
13.7 sn hocam oda yetiyor ama dediğim gibi başlarda am5 in azizliği expo vs. Açınca 60 saniyelerde idi diğer türlüde ramlari tam kapasite kullanamıyordum şimdi 5200mhz de 13 saniye gayet stabil ve hızlı ama eve d.a da sürekli bir msi sponsorluğu var katılmakla birlikte pcmi toplarken yurt dışında olduğum için sitede çok takılamamıştım yurt dışında her tıklamada doğrulama istiyor oda büyük eziyet o yüzden başka kaynaklar kullanarak toplamıştım hatta sistemi kullanmaya başlayınca buradaki yorumları görüp çok endişelendim msi gpu çöp msi mb çöp gibi ama dedim ya benim sistem uyumlu çıktı o yüzden de tavsiye ediyorum

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
bilal can ünal
hocam hıghpower 800 watt alın
Msi aldım hocam taktım bile pcye ama highpower içinde bir iki kötü yorum gördüm de birebir kullanan tecrübesi yorumu görmedim siz kullanıyor musunuz?

Top Bottom