Neler Yeni

INCA'nın Şans Çarkı Kötü Amaçlı Yazılım Çıktı.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Uygulamayı kurduktan sonra benden herhangi bir izin istemedi ? Ayrıca uygulama İnca'nın kendi sitesinde paylaşıldı ve yine ayrıca fake olsa neden ürünleri göndersinler.

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Tencent adlı virüs tespit edici INCA'nın şans çarkını kötü amaçlı olarak işaretlemiş. Verileriniz şu anda INCA'da olabilir.
Bu tespiti Virüs Total sayesinde yaptım. Emin olmak için File kısmından Şans Çarkı'nın apk dosyasını taratabilirsiniz.

Markayı hedef almıyorum sadece Virüs Totalde böyle bir sonuç gördüm, paylaşmak istedim.
İyiki üşenip girmemişim o topa :D

mortah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
975
İsim
Yakup Efe Sarıkaya
Tencent adlı virüs tespit edici INCA'nın şans çarkını kötü amaçlı olarak işaretlemiş. Verileriniz şu anda INCA'da olabilir.
Bu tespiti Virüs Total sayesinde yaptım. Emin olmak için File kısmından Şans Çarkı'nın apk dosyasını taratabilirsiniz.

Markayı hedef almıyorum sadece Virüs Totalde böyle bir sonuç gördüm, paylaşmak istedim.
Çok kritiiik iyi ki çark işine girmemişim

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,784
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
1624903495791.png

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
şimdi ne yapmam gerekiyor? sıfırlayayım mı telefonu? gerçi boşveya bişey olmaz :D bi anlık heyecanlandım.

Son düzenleme:

CalypsoBy

80+
En İyi Cevap
1

Inca ile görüşmem.. okuyunuz

Ekler

• Screenshot_2021-06-29-06-40-44.png
    Screenshot_2021-06-29-06-40-44.png
    1 MB · Hit: 41
  • Screenshot_2021-06-29-06-40-20.png
    Screenshot_2021-06-29-06-40-20.png
    701.3 KB · Hit: 36
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cevaphan
Arkadaşlar şimdi size olanları söyleyeyim. Bunlar uygulamanın google play'de olmamasının sebebinin kabul aşamasında olduğunu söylemişlerdi ama bu tamamen yalan. Muhtemelen google bu uygulamayı direk reddetti, çünkü Google A.gray.inventor.a ile karşılaştığında o uygulamayı sistemine asla sokmaz. Yani bu adamlar bizleri kandırarak muhtemelen verilerimizi çaldılar. Şimdi akıllarda tek soru var, neyimizi çaldılar? En muhtemel e posta adresleriniz ve uygulamaya girdiğiniz şifreniz gg oldu gidin şifrenizi değiştirin.
noldu lan über zeka bi sen akıllısın vay be ne akıl varmış puhahahah. la adamlar bir klavye bir kupa bardağı gönderdiler ilk çark çevirmemde hediye olarak ne nankör insanlar var be. ücretsiz ürün gönderiyorlar ben dayanamadım sırf cevap yazmak için kayıt oldum. onlar kim bilir buraları okuyorsa boşuna uğraşıyoruz falan diyordur yani yazık be abi. şu düşünceye bak ben üzüldüm markaya. çatır çutur google playda şuan uygulama hatta hafta sonu çevirdim bu sefer bişey çıkmadı olsun isterse hiç çıkmasın böyle bir düşüncede ne güzel uygulama yapmışlar. klavyesi olmayan adam klavye alıyor falan. çok haksızlık ediyorsunuz tamam endişeleriniz olabilir ama biraz mantık be abi.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,957
İsim
Taha Efe

%99.99 False Pozitive, Tencent Cinli bir Oyun markasıdır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,444
Üyeler
140,199
Son üye
asafkrc
Top Bottom