Neler Yeni

Yardım Ince hesap mng kargo rezaleti

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Yunus can emre saltabas
Arkadaslar ince hesap el capitani ozellestirip aldim kargo icler acisi . Takip numarasindan baktigimda 3 parca olarak gozuken kargom yozgat mng subesine gittigimden 2 parca olarak verdiler kasamin oldugu koli yok ortalik da yarin gelir dedi yarin adresinize göndeririz dedi . Kafayi yiycem sinirden yardim edin napcam .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargoyu teslim alirken 1 parca eksik aldim diye kagita imza attim napicam ben 12 bin TL verdim sistem aldim .

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Arkadaslar ince hesap el capitani ozellestirip aldim kargo icler acisi . Takip numarasindan baktigimda 3 parca olarak gozuken kargom yozgat mng subesine gittigimden 2 parca olarak verdiler kasamin oldugu koli yok ortalik da yarin gelir dedi yarin adresinize göndeririz dedi . Kafayi yiycem sinirden yardim edin napcam .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargoyu teslim alirken 1 parca eksik aldim diye kagita imza attim napicam ben 12 bin TL verdim sistem aldim .
Zaten öyle olur. Önce ya kasa ya da kutular gelir.

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
Kargo Aktarma merkezinde olabilir.
Tabi aynı zamanda İncehesap ile iletişime geç. Durumu anlat.

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Yunus can emre saltabas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Nasil yani ama takip numarasindan baktigimda 3 parca da subede gozukuyor ?
Bazen 1 gün arayla gelebiliyor. Bazen önce kasa, sonra parçaların kutusu, bazen de önce parçaların kutusu, sonra kasa gelebiliyor.

DDRQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Serkan sss
rezaletlik bir durum yok araca yüklediklerinde şu 10 parça 1 kişinin hepsi aynı araçta olmalı diye dağıtıma çıkarmıyorlar ki önlerine geleni araçta sıralayıp dağıtıma yolluyolar. yakında gelir kalan parça merak etme. hadi gelmedi diyelim bu durumda senle ilgili bir durum yok incehesapla konuşursun kargo kaybolmuşsa sana yenisi gelir şirket ise o kargo şirketinden hakkını söke söke alır merak etme yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Yunus can emre saltabas
rezaletlik bir durum yok araca yüklediklerinde şu 10 parça 1 kişinin hepsi aynı araçta olmalı diye dağıtıma çıkarmıyorlar ki önlerine geleni araçta sıralayıp dağıtıma yolluyolar. yakında gelir kalan parça merak etme. hadi gelmedi diyelim bu durumda senle ilgili bir durum yok incehesapla konuşursun kargo kaybolmuşsa sana yenisi gelir şirket ise o kargo şirketinden hakkını söke söke alır merak etme yani
Ben imza attim ama 1 parca eksik aldim diye teslim alirken

DDRQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Serkan sss
Ben imza attim ama 1 parca eksik aldim diye teslim alirken
tamam işte doğrusunu yapmışsın beklemekten başka bir şey yapmana gerek yok şimdilik muhtemelen kalanı da yarın dağıtıma çıkar. virüs dönemi herkes kargolara yoğunlaştı aksamalar çok normal

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Yunus can emre saltabas
tamam işte doğrusunu yapmışsın beklemekten başka bir şey yapmana gerek yok şimdilik muhtemelen kalanı da yarın dağıtıma çıkar. virüs dönemi herkes kargolara yoğunlaştı aksamalar çok normal
Tmm tesekkurler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,787
Üyeler
138,406
Son üye
tahakuzgun
Top Bottom