Neler Yeni

İNCEHESAP Dolandırıcılığı Kanıtı

CWBozoK

80+
Kulaklığı 13 dakika içinde alan biri olarak çok mutluyum cidden alıp çıktım daha uğraşmadım 2 saat olay devam etmiş alan çıksaydı kasmazdı. 1₺ ürünlerin hepsini almak cidden mutluluk verici. İncehesap beyaz ekran yaptıysa vsvs alan bir çok kişi var şansa mı alıyor? Ek olarak bana şansa aldın yazmayın hepsini aldım şimdiye kadar.
Sen olayı tam kavrayamamışsın kardeşim. Alan çıksaydı diye bir şey yok. O site gezinenler yüzünden kasmıyor. Adamlar bilinçli olarak kodları değiştiriyorlar. Senin gitmek istediğin url yani adresi boş sayfaya yönlendiriyorlar ki sende ne oldu bu lanet olasıca siteye deyip sürekli F5 yaparak yenilemeye devam ediyorsun. Bu da adamlara site giriş trafiği sağlıyor. Yani anlayacağın 1 milyon kişi aynı anda o siteye zaten girmeye çalışmıyor. Adamlar 1 tl kulaklık ayağına sitelerinin ziyaret trafiğini yükseltmeye çalışıyorlar. Bunda da baya bir başarılı oldular. Nasıl mı insanların umutlarını çalarak. Bu arada bende statik ip olmamasına rağmen alabildim fakat bir buçuk saatimi aldı.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Sen olayı tam kavrayamamışsın kardeşim. Alan çıksaydı diye bir şey yok. O site gezinenler yüzünden kasmıyor. Adamlar bilinçli olarak kodları değiştiriyorlar. Senin gitmek istediğin url yani adresi boş sayfaya yönlendiriyorlar ki sende ne oldu bu lanet olasıca siteye deyip sürekli F5 yaparak yenilemeye devam ediyorsun. Bu da adamlara site giriş trafiği sağlıyor. Yani anlayacağın 1 milyon kişi aynı anda o siteye zaten girmeye çalışmıyor. Adamlar 1 TL kulaklık ayağına sitelerinin ziyaret trafiğini yükseltmeye çalışıyorlar. Bunda da baya bir başarılı oldular. Nasıl mı insanların umutlarını çalarak. Bu arada bende statik ip olmamasına rağmen alabildim fakat bir buçuk saatimi aldı.
Dediklerin benim 14 dakika içinde aldığımı değiştirmez ki illa ben gibi kısa bir zaman da alanlar vardı. Ondan dolayı bir kişi bile alabilme olasılığını gorduysem çokta umurumda değil ne yapıp ettikleri ben neticeye bakarım. Sadece şimdiye kadar tek bir ürüne 1₺ yapmadılar öyle olsalar zaten başından beri yapmazlar idi burada başından beri alanlar satmak istediklerinde 100₺ kar ile sattılar emin ol. 2 aydır devam ettiğini düşünür isek fazla söze gerek yok.

Ekte paylaştım ve hepsini aldım diğerlerini de aldım SSD olsun başka kulaklıklar geldi filan neyse. Dediğim gibi herkesi mutlu etmek zor.

Ekler

• Screenshot_20220618-144323~3.png
    Screenshot_20220618-144323~3.png
    62.7 KB · Hit: 52
  • Screenshot_20220618-144318~3.png
    Screenshot_20220618-144318~3.png
    62 KB · Hit: 52
  • Screenshot_20220618-144032~3.png
    Screenshot_20220618-144032~3.png
    69.4 KB · Hit: 51

Ukhai

80+ Bronze
Dediklerin benim 14 dakika içinde aldığımı değiştirmez ki illa ben gibi kısa bir zaman da alanlar vardı. Ondan dolayı bir kişi bile alabilme olasılığını gorduysem çokta umurumda değil ne yapıp ettikleri ben neticeye bakarım. Sadece şimdiye kadar tek bir ürüne 1₺ yapmadılar öyle olsalar zaten başından beri yapmazlar idi burada başından beri alanlar satmak istediklerinde 100₺ kar ile sattılar emin ol. 2 aydır devam ettiğini düşünür isek fazla söze gerek yok.

Ekte paylaştım ve hepsini aldım diğerlerini de aldım SSD olsun başka kulaklıklar geldi filan neyse. Dediğim gibi herkesi mutlu etmek zor.
Başından beri yaptıkları 1TL indirimde ilk defa url değiştirdiler çünkü.

Bura.K

80+ Silver
Bu yaptıklarını savunan var mıdır acaba? Sunucuları kötü olduğu için bunları yaptı diyecekler; eğer böyle bir indirime kalkışıyorsan Adam gibi Sunucular satın alacaksın. Paraya para demiyorsun ama 3-5 sunucu güncellemesinden acizsin. 3 saatimi heba ettiler.

Ödeme yerine kadar geldim ama ne hikmetse "Devam et" butonunu kitlemişler. Sonrası beyaz ekran zaten. Beyaz ekrandan çıktım bir şekilde (? koymadan nasıl oldu bilmiyorum) tam "satın al" diyordum beni kayıt ekranına yolladı ondan sonra zaten saldım.

Böyle yapacaklarsa hiç yapmasınlar. Hayır sitenin hostingini silmek nedir? Yoğunluk yüzünden yapmışmışlarda falanda filanda. Stokları geri çekip 5 dakika sonra geri koyuyorlar ve stoklar ne hikmetse eksik geliyor (Stokları çektiklerinde 175 idi, stokları sıfırladılar. 5 dakika sonra bir baktım stoklar gelmiş ama 150 olarak.) Üstüne şu Beyaz ekran olayı çıktığında ilk dakika da bile stoklar eriyordu. Nasıl olabiliyor bu? Bildiğin dolandırıcılıktır bu. Bir daha İnceHesap'tan alışveriş falan yapmam. Tüm kullanıcıların Zamanlarını çaldılar, inşallah onların ömürlerinden gider. Yazıklar olsun.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,255
İsim
SEYF
Eğer bu söyledikleriniz doğruysa güzel ses getirecek bir tepki koyalım
Hocam dün sıcak sıcak incehesap gugul puanını düşürelim diye yazdım ama mümkün değil. Dünden bu yana takip ediyorum hala 5 yıldız atan insan sayisi çok fazla. Yani birisinin çok güzel bir video hazırlaması lazım ki.Karışık çerez videoları gibi dalga geçicek bir video ses getirsin :D

GazzeliAtalay

80+ Bronze
Hocam dün sıcak sıcak incehesap gugul puanını düşürelim diye yazdım ama mümkün değil. Dünden bu yana takip ediyorum hala 5 yıldız atan insan sayisi çok fazla. Yani birisinin çok güzel bir video hazırlaması lazım ki.Karışık çerez videoları gibi dalga geçicek bir video ses getirsin :D
Video yapsakta biz izlenmeyiz

Jason Statham

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Jason Statham
Saatlerimizi heba ettiler. Abdullah hocam bu konuda yorum yapacak mı merak ediyorum.

Satriani

80+ Bronze
Birader çok basit, bu adamların hiç bir etkinliğine girip, hiç bir ürün almayın. Kaldı ki bu tarz mevzuları yapar herkes için geçerli bu, çünkü birileri işin kaymağını yerken, oradan 3-5 kişiye 1liraya bilmem ne vermek onlardan bi' şey götürmüyor ama o ürün üzerinden bi' ton kazanç geliyor, çünkü o tıklama aktivitesi bile yeterli...

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
yaptıkları büyük ayıp

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim
Arkadaşlar Hani Hepimiz 2 Saattir F5 Atıp Erişmeye Çalışıyoruz ya, Adamlar Url Değiştirmişler. Kaynak Kodları Silmişler. Ancak URL'nin Sonuna ? Koyarsanız Siteye Giriliyor.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

İşte Böyle Bir Trafik Dolandırıcılığına Sazan Gibi Atladık Arkadaşlar. Geçmiş Olsun.
Olan 2 Saat Zaman Kaybına Oldu.
captain price bi sırrı daha araladı
YUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUH İNCEHESAP

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Oğuzhan Oğuzhan
Yanıltıcı reklam, Tüketiciyi mağdur etme, Siteyi kasıtlı olarak kapatma ve erişimi engelleme gibi konu başlıklarıyla şikayette bulundum incehesabı ticaret bakanlığına. 2 saatimizin hesabını verecekler. İncehesap hesap verecek.

Ekler

• Ticaret Bakanlığı.jpg
    Ticaret Bakanlığı.jpg
    88.7 KB · Hit: 44

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Yanıltıcı reklam, Tüketiciyi mağdur etme, Siteyi kasıtlı olarak kapatma ve erişimi engelleme gibi konu başlıklarıyla şikayette bulundum incehesabı ticaret bakanlığına. 2 saatimizin hesabını verecekler. İncehesap hesap verecek.
Helal Olsun. Elinize sağlık. 18 yaşından küçükler de yaptığınızı yapabiliyor mu ?

Top Bottom