Neler Yeni

İncehesap intel işlemci iadesi

BotFaruk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Faruk Şener
İncehesap üzerinden 2023 tarihinde 14900KF işlemcisini satın aldım işlemcinin kronik sıkıntısından dolayı garantiye gönderdim ve yeni ürün gönderirlerse iade edilmesini talep ettim ilk başta kabul ettiler fakat 16 iş günü ardından işlemci distribütörden incehsaba ulaştı ve yeni ürün göndermişler ve ben yeniden iade edilmesini istedim müşteri hizmetleri bana talebimin işleme aldınığını ve 1 gün sonra sms ile bilgilendirileceğimi söylediler bende yeni işlemci aldım aradan yaklaşık 1 hafta geçtikten sonra incehsap beni arayıp ürünüzü iade edemiyoruz eğer geri kargolarsanız ürnünüzü imha edeceğiz dediler ne yapmam lazım bu durumda ben mi haksızım yoksa onlar mı ?

Farex

80+ Silver
senin iade etme gibi bir isteğin olamaz varsa da firmaya bağlıdır garantinin olayı arızalı ürünü onarım yada değişimidir sen iade yap diye değil ama aynı sorun 3 defa başına gelirse iade etme hakkın oluyor.

BotFaruk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Faruk Şener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim isteğim burda önemli olan değil ilk başta ben iade talebimi oluşturdum ve kabul edildi ürün distribütörden incehesaba geldiğinde tekrardan doğrulamak amacıyla iade talebimi dile getirdim ve edilceğini söylediler ne olduda sonradan vazgeçtiler. Ayriyetten gönderdiğim ürün intelin kronik sıkıntılı bir işlemcisi garantiye gönderildiğinde sıfırı ile değiştirilip gönderdiliyor. Bu durumda yine ben mi haksız oluyorum üstüne gitmeme gerek var mı bu konunun?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,918
Üyeler
157,451
Son üye
Mehmetbenknka
Top Bottom