Neler Yeni

Yardım İncehesap kargoya verilen ürünü iade etmek

Megan

80+ Silver
Bugün incehesaptan bir klavye sipariş ettim ve klavye yurtiçi kargoya verildi. Kargo hâla yola çıkmadı. Az önce iade talebi oluşturdum ama sanırım kargo geldikten sonra benim tekrar kargoya götürüp vermem gerekiyormuş doğru mu? Çünkü kod çıktı bu kodu yurtiçi kargo şube görevlisine verin yazıyor. Süreç böyle çok uzar kısa yoldan çözüm yok mu kargoyu yola çıkarmadan tekrar götürmeleri gibi..

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Twitter
cagdasclbi
Facebook
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
Dostum ürünü hiç teslim alma. Kargo geldiğinde ürünü kabul etmeden geri göndermesini iste. En kötü ihtimal 3 gün şubede kalır ve otomatikman geri iade ederler. Bu firmalar o kadar çakal ki ürünü açtın deyip iadeni kabul bile etmeyebilirler çünkü. Ürünü hiç teslim almazsan hiç problem yaşamazsın.

Megan

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum ürünü hiç teslim alma. Kargo geldiğinde ürünü kabul etmeden geri göndermesini iste. En kötü ihtimal 3 gün şubede kalır ve otomatikman geri iade ederler. Bu firmalar o kadar çakal ki ürünü açtın deyip iadeni kabul bile etmeyebilirler çünkü. Ürünü hiç teslim almazsan hiç problem yaşamazsın.
İade talebi oluşturdum bu dediğini yapsam sıkıntı olur mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

İade talebini iptal edemiyorum ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırım iade etmeyeğim onunla uğraşmak istemiyorum redragon kalitelidir sonuçta. Umarım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,118
Üyeler
156,436
Son üye
erkninja
Top Bottom