Neler Yeni

İncehesaptan sistem alınır mı

murat.o

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Murat
İncehesaptan

Sword Silver | Intel i5-12400F | 16 GB DDR4 | Asus RTX 4060 8 GB | 512 GB M.2 Hazır Sistem https://www.incehesap.com/sword-sil...source=paylas&utm_medium=urun&utm_term=mobile

sistemi almaya karar verdim kasa ve ssd kalitesiz geldi onları ne ile değiştirebilirim ve soğutucu kısmında xigmatek hava soğutucu işlemciyi soğuturmu kışın için yazın değiştirebilirim ve incehesaptan sistem alınır mı güvenilir mi

Son düzenleme:

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs
Kasa kaliteli. Ssd markası ile bi bilgim yok ama patlamazdır heralde 1 tb yapıp rami de patriot 36tl fark koyuyor onu al güzel sistem. Beklerim acelem yok dersen aynı fiyatlara 5600+4060 alırsın. Fark ne olur dersen önbelleği sayesinde fps oyunlarında (cs, valo, bf vb) daha çok fps alırsın. Son olarak bütçen nedir dostum ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ha işlemci soğutucusunu hazır sistem aldığın sitelerden alma kendin extra olarak al dark x123 var o yeterli olur.

murat.o

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasa kaliteli. Ssd markası ile bi bilgim yok ama patlamazdır heralde 1 tb yapıp rami de patriot 36tl fark koyuyor onu al güzel sistem. Beklerim acelem yok dersen aynı fiyatlara 5600+4060 alırsın. Fark ne olur dersen önbelleği sayesinde fps oyunlarında (cs, valo, bf vb) daha çok fps alırsın. Son olarak bütçen nedir dostum ?

Ha işlemci soğutucusunu hazır sistem aldığın sitelerden alma kendin extra olarak al dark x123 var o yeterli olur.
23-24k soğutucuyla beraber

Bu sistem yerine önerebileceğin bir sistem varsa bakabilirim dostum

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs
Şuan bundan daha f/p 4060'lı sistem var mı bilmiyorum dostum. Birde bugün felan satın alma yaaaarin İncehesap'ın gaming gecesi var saat 22.00'da ordan daha uyguna gelebilir. Artı olarak araştırırsam ve daha iyisini bulursam atarım. Bir artı daha vereyim :D Epic Games'de bugün Football Manager 24 bedavalı :).

https://www.gamegaraj.com/urun/striker-5a/

Screenshot_20240905-130014_Chrome.jpg

Resimde benim kendi keyfimce, daha uyumlu ve hafif kaliteli şekilde özelleştirdim. Soğutucu örnek olarak onu koydum (örnek dediğime bakma sağlam bir soğutucu). Onun yerine dark x123 dediğimi alsan yeterli.

Son düzenleme:
Top Bottom