Neler Yeni

İndirimde güzel olan oyun önerisi

spray6565

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Spray6565
Arkadaşlar ben yeni bir bilgisayar aldım ekran kartı rtx 3060 ama benim bı sıkıntım var bu ekran kartı ile sadece valorant LoL gibi oyunlar oynadım ama artık bıktım kaybetmekten artık hikayeli oyun oynayacağım ama bütçem biraz kısıtlı şuan indirimde olan güzel oyunlar varsa oneririmisiniz satın alacağım Yeter artık

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
burak armağan
Arkadaşlar ben yeni bir bilgisayar aldım ekran kartı rtx 3060 ama benim bı sıkıntım var bu ekran kartı ile sadece valorant LoL gibi oyunlar oynadım ama artık bıktım kaybetmekten artık hikayeli oyun oynayacağım ama bütçem biraz kısıtlı şuan indirimde olan güzel oyunlar varsa oneririmisiniz satın alacağım Yeter artık
bütçe nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,750
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
xbox gamepass al a plague tale requiem, resident evil 2 remake, forza horizon 5 gibi oyunları oynayabilirsin aylık 160tl ye.

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
burak armağan

NespaY

80+ Silver
Zaten yazın alacağım gamepass ama okul olduğu için bir oyunu 1 ayda bitiremem şu anlık oyun lazım
Dostum Resident evil zaten topu topu 10 saat sürüyor 1 ayda 10 saat bile oynayamayacaksan hangi oyunu oynayacaksın Forza Horizon 5 te var gamepasste, bu bütçeyle en mantıklısı gamepass bir sürü oyun var.

https://store.epicgames.com/en-US/p/tomb-raider, kaliteli oyun, rdr2 gow veya horizon zero dawn kalitesi bekleme ama en yüksek ayarlarda rahat oynarsın hikayesi de güzel, videosunu izle hoşuna giderse al, bilindik oyun zaten beni sarmıştı (bitirdiğim tek single player oyun asldjasdlas)

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
İndirimde diye alakasız rastgele bir oyun aramak yerine diğer üyelerin de dediği gibi Gamepass satın alın.
Üstelik fiyatı da belirttiğiniz bütçe sınırları içerisinde. Şu anda 447 farklı oyun var, önümüzdeki günlerde de yeni bazı oyunlar eklenecek.
150 liraya XYZ bir oyunu alıp bitirdiğinde "diskte yer kaplıyor" diyerek sileceksin, sonrasında da muhtemelen bir daha asla oynamayacaksın.

spray6565

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Spray6565
https://store.epicgames.com/en-US/p/tomb-raider, kaliteli oyun, rdr2 gow veya horizon zero dawn kalitesi bekleme ama en yüksek ayarlarda rahat oynarsın hikayesi de güzel, videosunu izle hoşuna giderse al, bilindik oyun zaten beni sarmıştı (bitirdiğim tek single player oyun asldjasdlas)
Kaç saatlik oyun ve Türkçe desteği varmıdır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok şey istemiş olacağım ama Türkçe altyazılı bir oyun olsa tadından yenmez

Son düzenleme:

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Kardeşim, Türkçe yama yaparsın.

Top Bottom