Neler Yeni

Yardım İNDİRİMLİ RTX 4070 EN UCUZ

lemarina

80+
Bütçe
23000
Beyler selam
PNY RTX 4070 parasına GIGABYTE RTX 4070 indirime girmiş. Sizce alınır mı fiyat çok uygun değil mi?
Gigabyte kartlar hep mi böyle ucuz yoksa bir sorunu mu var? Bildiğim kadarıyla gigabyte gerek anakart gerek monitorleriyle olsun iyi bir marka ve garantisi Arena. PNY Markasina o kadar çok güvenemedim ama gigabyte her yerde duyuyorum bir de bir şey soracağım bu ekran kartı hangisine eşit MSI ASUS gibi markaların hangilerine eşit

TİTAN.

80+ Platinum
Beyler selam
PNY RTX 4070 parasına GIGABYTE RTX 4070 indirime girmiş. Sizce alınır mı fiyat çok uygun değil mi?
Gigabyte kartlar hep mi böyle ucuz yoksa bir sorunu mu var? Bildiğim kadarıyla gigabyte gerek anakart gerek monitorleriyle olsun iyi bir marka ve garantisi Arena. PNY Markasina o kadar çok güvenemedim ama gigabyte her yerde duyuyorum bir de bir şey soracağım bu ekran kartı hangisine eşit MSI ASUS gibi markaların hangilerine eşit

Satıcıyı duymadım mağazasında da 4 ürün var sıkıntı olabilir

Shourd

80+ Silver
fiyatına çok bişi diyemem ama bence gigabyte markası zotac colorfula eşit gibi gibi modele göre değişir

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Turhan Işık
fiyatına çok bişi diyemem ama bence gigabyte markası zotac colorfula eşit gibi gibi modele göre değişir
Gigabyte Msi ve Asus ile aynı kalibrede bir firmadır. Zotac ile colorful kıyaslanamaz bu arada. Colorful dandik bir çin markası.

Shourd

80+ Silver
Gigabyte Msi ve Asus ile aynı kalibrede bir firmadır. Zotac ile colorful kıyaslanamaz bu arada. Colorful dandik bir çin markası.
dediğim gibi modelden modele değişir ayrıca gigabaytenin msi ve asusa kolay kolay kafa tutabileceğini sanmıyorum colorful konusunda yarı yarıya haklısınız eskiden bende pek beğenmezdim ama yeni çıkardıkları red devil gibi modeller gigabaytenin bazı modelerine kafa tutar gibi

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Turhan Işık
dediğim gibi modelden modele değişir ayrıca gigabaytenin msi ve asusa kolay kolay kafa tutabileceğini sanmıyorum colorful konusunda yarı yarıya haklısınız eskiden bende pek beğenmezdim ama yeni çıkardıkları red devil gibi modeller gigabaytenin bazı modelerine kafa tutar gibi
Dostum red devil modeli Powercolor markasına ait bir model ki colorfuldan da çok daha iyi bir markadır.

ConquerorXIV

80+ Gold
Beyler selam

xlr8 daha iyi ve indirimde değil, dün 21di 400 zam gelmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

baktığın gigabyte seçenek bile olamaz

Shourd

80+ Silver
Dostum red devil modeli Powercolor markasına ait bir model ki colorfuldan da çok daha iyi bir markadır.
o pardon gerçekten üzgünüm makayı yanlış yazdığım için bi anlık powercolor ile karıştırmışım gerçekten kusura bakma ama halen ikinci dediğim konusu olan gigabayte güzel bi marka olsada msi ve asus gibi aşırı kaliteli markalara yakın olsada onların bir tık altı olduğunu düşünüyorum fikrim bu yönde ve o powecoler ile colorfulün çok farklı olduğunu düşünmüyorum ayrıca yanlışımı düzeltiğin için teşşekürler

ConquerorXIV

80+ Gold
powercoler ve colorful denk kalitede denebilir boş sallamışsın

colerful nvidia, powercoler sadece amd üretiyor zaten

lemarina

80+
Satıcıyı duymadım mağazasında da 4 ürün var sıkıntı olabilir
Satıcıya trendyoldan baktım üründe 1 yıldız var niye bilmiyorum yorumlara baktım satıcının yorumları hep yüksek ama ürün yanlış göndermişler zamanında sanırım

Garantisini bilmiyorum o markaların evganın yok mesela kim getirirse o

xlr8 daha iyi ve indirimde değil, dün 21di 400 zam gelmiş

baktığın gigabyte seçenek bile olamaz
Gigabyte iyi bir marka değil mi ya?? XLR8 in garantisi kim devamında sorun yaşar mıyım

ConquerorXIV

80+ Gold
Satıcıya trendyoldan baktım üründe 1 yıldız var niye bilmiyorum yorumlara baktım satıcının yorumları hep yüksek ama ürün yanlış göndermişler zamanında sanırım

Garantisini bilmiyorum o markaların evganın yok mesela kim getirirse o

Gigabyte iyi bir marka değil mi ya?? XLR8 in garantisi kim devamında sorun yaşar mıyım
iyi ama xlr8 varken daha ucuza adı bile anılmaz

sorun yaşamazsın endeks bilişim

lemarina

80+
Evga alan insanlar şu an sorun yaşıyor garantiden dolayı aynı şeyi yaşamak istemem ki garantisini bilmiyorum bunlar önemli

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mustafa VURAL
Beyler selam

Reis gıgabyte RTX 4070 gaming oc versiyon al ben aldım kullanıyorum çok güzel bir kart bence RGB leri falan soğutması tasarımı hoşuma gitti.

Top Bottom