Neler Yeni

Info Bulunurmu Nasıl bulunur

Ghhsstt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Barış Taşkın
Arkadaşlar Bir linke tıklamadan bir şey indirmeden ve bilgi vermedigim sürece İnfon cıkmaz bunu biliyorum fakat Bazı kişiler Bunları yapmada da Info çıkarıyor Veya Cikarabildigini iddia ediyor Tehtit ediyor Derin araştırma sonucu falanmı oluyor bu şey Yoksa başka bir şey mi dediklerim dışında Info çıkmaz diye biliyorum

FurkanIIy

80+ Bronze
Sadece link atarak bilgilerini edinebilirler. Fakat herkesin yapacağı bir şey değil. Mesela geçen gün bunu dolandırıcılara yapıp, adamların sunucusuna erişen bir kullanıcı gördüm Twitter'da. Bulursam atarım.

Ghhsstt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Barış Taşkın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece link atarak bilgilerini edinebilirler. Fakat herkesin yapacağı bir şey değil. Mesela geçen gün bunu dolandırıcılara yapıp, adamların sunucusuna erişen bir kullanıcı gördüm Twitter'da. Bulursam atarım.
Kral saolda Birisi perma yicek birisi falan diye yazmış o ne demek perma banmi Sitede yeniyim

CVaRy

80+
Şu sıralar, .py uzantılı ufak çaplı “rat” adını verdiğimiz dosyalar var. Pydroid 3 üzerinden açtığımız zaman galerimizde ki fotoğraflar karşı tarafa geçebilir. Benim bildiğim sadece galeri fotoğraflarını ele geçirebiliyorlar. Diğerleri var mı bilemem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kral saolda Birisi perma yicek birisi falan diye yazmış o ne demek perma banmi Sitede yeniyim
Yok, o bir kullanıcının ismi rahat ol. Kuralları oku ayrıca.

Son düzenleme:

Ghhsstt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Barış Taşkın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eyvallah ama yani anladığım Kadarıyla Link dosya bilgi vs olmadan Info bulamazlar bunu biliyorum ama öyle iddia edenler var diye dedim teşekürler

Top Bottom