Neler Yeni

İngilizce geliştirmek

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
Hepinize merhaba,en azından oyunlardaki hikayeyi öğrenebiliecek kadar ingilizce öğrenmek istiyorum önerileriniz nelerdir? Bu arada hiç anlamıyorum değil basit cümleleri anlıyabiliyorum.

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,035
İsim
mert
Hepinize merhaba,en azından oyunlardaki hikayeyi öğrenebiliecek kadar ingilizce öğrenmek istiyorum önerileriniz nelerdir? Bu arada hiç anlamıyorum değil basit cümleleri anlıyabiliyorum.
aslında kimse öyle söylemese de ingilizce okulda öğrenilir. devlet okulunda isen dizi vs şeyleri altyazılı izlersen gelişir. bir de online kurslar var onlara katılabilirsin.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Ingilizce altyazili dizi izle ve kendince etrafinda gördüğűn seyleri ingilizce düșűnmeye çalıș mesela araba kirmizi ışıkta durduyu ingilizceye cevirmek gibi faydası oluyor dene derim

ventioNN

80+ Platinum
aslında kimse öyle söylemese de ingilizce okulda öğrenilir. devlet okulunda isen dizi vs şeyleri altyazılı izlersen gelişir. bir de online kurslar var onlara katılabilirsin.
İngilizce okulda öğrenilir lafına katılmıyorum,belki 10 sene ingilizce görüyoruz ama çoğu insan derdini anlatacak kadar bile öğrenemiyor.

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,622
İsim
Enes Koç
Lingusta kullan uygulamayı düzgün kullanırsan cümle kurmayı öğreneceksindir yanına hergün duolingo tarzı kelime öğretebilecek uygulama kullan kolay seviye gramer kitabı al yanına YouTube dan bol bol video izle hepsini yap günde 3 saatini ayır baktın öğreniyorsun doğru da olsa yanlış da olsa konuşmaya çalış ben bunları yksye hazırlanırken yaptım hazırlık ta sıkıntı çekmemek için faydası çok oldu tavsiye ederim yani basit düzey İngilizceyi öğrenirsin zaten sonrası geliyor.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Bu ve ingilizce altyazılı oyun en mantıklısı herhalde fakat bilmediğim kelimeler olduğundan tam anlayamıyorum kelime öğrenmek için öneriniz var mı ?
Hocam zaten öyle öyle öğreneceksiniz kelimelerin anlamlarini cümleden ve oyunda sizden yapmani istedigin seylere bakarak ögrenirsin zaten arada sürekli tekrar eden kelimeleri çeviriden bak

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ortaokulu bitireli 2 sene oldu fakat ingilizcem okulda neredeyse hiç gelişmedi bence temeli yanlış atıyorlar okulda %90 oyunlardan öğrendim ingilizceyi

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
Lingusta kullan uygulamayı düzgün kullanırsan cümle kurmayı öğreneceksindir yanına hergün duolingo tarzı kelime öğretebilecek uygulama kullan kolay seviye gramer kitabı al yanına YouTube dan bol bol video izle hepsini yap günde 3 saatini ayır baktın öğreniyorsun doğru da olsa yanlış da olsa konuşmaya çalış ben bunları yksye hazırlanırken yaptım hazırlık ta sıkıntı çekmemek için faydası çok oldu tavsiye ederim yani basit düzey İngilizceyi öğrenirsin zaten sonrası geliyor.
Bir diğer sıkıntıyıda devamlılık konusunda yaşıyorum 2-3 gün 1 saat kadar çalışıyorum fakat sonrasında çalışmıyorum öğrenmek istiyorum fakat hergün çalışmıyorum önerin var mıydı ?

Quispa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Efkan Başer
Telefonda dil geliştirmek için günlük uygulamalar var her gün 10 dakikanı ayırsan 1 ayda farkı çok rahat hissedersin, ben 2 3 ay kullandım ingilizcem baya ilerlerdi.1 2 hafta çalışsan uygulamalardan anlarsın.

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,622
İsim
Enes Koç
Ortaokulu bitireli 2 sene oldu fakat ingilizcem okulda neredeyse hiç gelişmedi bence temeli yanlış atıyorlar okulda %90 oyunlardan öğrendim ingilizceyi
Okulda sınav İngilizcesi öğretiyorlar resmen sınavlarım hep yüksek gelirdi ama iki kelimeyi yan yana getirirken zorlanırdım😊

Top Bottom