Neler Yeni

İnsanımızdaki Ve Çocuklardaki Apple Sevdası Neden Var?

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Gereksiz para dışında bir artısı yok
Ben herkese Android aldırıyorum

MENGELE88

80+ Bronze
Görüyorum türkiyede bir çocuğa İpod mu Samsung Tablet mi desen İpad diyor.
Veya Iphone mi samsung mu desen gine İphone diyor ama neden böyleler ?
Hava atan çocuklar ile kayıyor mesela tiktok.
Bence sırf oyun oynayacağım ve internette takılıcam diyen birisi gitsin ortalama samsung tablet alssın çünkü mesela İpad'ler artık profesyonler kullananlara hitap ediyor bence.
Veya İphone artık kötüleşti.
Tek işlemcisi ve uzun ömrü iyi gözümde ama ekranı kamerası fenan samsung yanında sönük bence.
Neden bu var?
Bana göre samsungda apple'da çöp.
Huawei açık ara lider google play'siz bile.
Apple'ın popüler olmasının nedeni class belirtmesi zenginlik sembolü gibi hernekadar diğer markalarında onun kadar pahalı modelleri olsada

Murkof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Mert Soydan
Gençlerin çoğu sosyal medya kullanıcısı. Sosyal medyada da İOS optimizasyon, uyumluluk falan filan konularında androidden önde. Androidle instagramda bir resim paylaşırsanız piksel piksel görüntü elde edeceksiniz İos’da böyle sorun yok. Artı olarak İphone’un daha şık daha “cool” göründüğünü zannedenler de var okuldaki birisinde görüp heves edip alan da. Tabi bir telefona 20 bin verilir mi orası da ayrı bir konu

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
epıl ayfon kalite kral kardesim android fanboysun sen!!!
Şaka bir yana gerçekten fiyatları vesaire çok pahalı. Fiyatını hiçbir modeli haketmiyor neredeyse.
BENCE hak ediyor redmi note 9s kullanıyordum video çekmek istediğimde hava aydınlık güneşli olmasına rağmen video kara çıkıyordu. normal fotoğrafda güzel çekse de video kalitesi kötü tabi bu sadece xiaomi de mi bilmiyorum?
şimdi iphone 12 var kamerası fln gayet güzel

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Stabil çalışan bir telefon arayışından ve satış sonrası desteğinin iyi olmasından diye düşünüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
905,828
Üyeler
140,561
Son üye
sarsılmaz00