Neler Yeni

Instagram da keşfet bozuldu

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Can Doruk Timur
Merhaba hiç bir şey yapmam ya da izlemem halde bu ### instagramı bana öpüşen adamlar ya da çok afedersiniz kadın uzuvlarından birisi açık bebek süt emerken ya da kadın bir anda kısa bir süreğiline nude fotolarını koyduğu videolar çıkıyor ben arabacı adamım eskiden öyle şeyler çıkıyordu ya da valorant ya da işte kakara kikiri gülüncek şeyler falan ne olursunuz yardım edin keşfet bozuldu hepsini ilgilenmiyorum yapsam da aynısı çıkıyor

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Forget
Merhaba hiç bir şey yapmam ya da izlemem halde bu ### instagramı bana öpüşen adamlar ya da çok afedersiniz kadın uzuvlarından birisi açık bebek süt emerken ya da kadın bir anda kısa bir süreğiline nude fotolarını koyduğu videolar çıkıyor ben arabacı adamım eskiden öyle şeyler çıkıyordu ya da valorant ya da işte kakara kikiri gülüncek şeyler falan ne olursunuz yardım edin keşfet bozuldu hepsini ilgilenmiyorum yapsam da aynısı çıkıyor
instagrami kapat tekrar aç düzelir

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yiğit
İyice bozdum artık hindistanlılar çıkıyor bir anda öpüşücekken sağ bakıyor kız sonra lay lay lay lay lay pflvlvlclclclcl
ilgilenmiyorum de ve istediğin tarzda videoları beğen bolca geçer.

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Can Doruk Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ilgilenmiyorum de ve istediğin tarzda videoları beğen bolca geçer.
Yok olmuyor artık ne araba ne bir şey çıkıyot yavaş yavaş alışmaya başladım tek sıkıntı bunu dışarı da izlemem düşünsenize bir tane 1.20 kadın makyajlı bir tane erkek 13 var yok öpüşüyor hindistan lı hemde sahte Porsche Cayenne in içinde sxlxlxldldkd çıldırıcam he gerçekten

xTURANN

80+ Bronze
İçeriği izleme süren, beğenmelerin onu senin keşfetine çıkartır.
Mesela 1 dakikalık araba videosu varsa ve sen onun tamamını izliyorsan, ilgi alanlarına ekler arabaları.
Beğenmelerine, kaydedilenlerine bi bak. Eskilerede. Yanlışlıkla beğendiysen falan çıkar karşına.

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Can Doruk Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İçeriği izleme süren, beğenmelerin onu senin keşfetine çıkartır.
Mesela 1 dakikalık araba videosu varsa ve sen onun tamamını izliyorsan, ilgi alanlarına ekler arabaları.
Beğenmelerine, kaydedilenlerine bi bak. Eskilerede. Yanlışlıkla beğendiysen falan çıkar karşına.
Evet evet onlara baktım yok maalesef arabaları beyenmişim ama bu arkadaşları beyenmemişim yine çıkıyor şu anda keşfetimi @4. Kişi seni do##### g#### s#### falan diye şeyler çıkıyo bunları da aşacağıma eminim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,486
Üyeler
147,144
Son üye
yunusseven
Top Bottom