Neler Yeni

Instagram da reels da saçma saçma şeyler çıkıyor

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Can Doruk Timur
Arkadaşlar merhaba çok zor durumdayım lütfen yardım edin 3yıl önce instagram iPhone 5 ten desteğini çekti o gün bu gündür ben insta kullanmıyorum şimdi yeni telefon aldım hesap açtım işte eski takip ettiğim insanları ettim vs ama gel gelelim ki reels a girince yok popo sallayan kızlar mı dersin işte erotik danslar edenler mi dersin makyaj videoları mı dersin alakasız alakasız şeyler çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim çok rahatsız edici mesela böyle mizah videoları çıksın işte valo CS ya da LoL hani Twitch ten kesitler insanlar içinde sıkıntıdan bir şey yapamıyorum çok utanıyorum yardım edin lütfen

Aykut D.

80+ Gold
Arkadaşlar merhaba çok zor durumdayım lütfen yardım edin 3yıl önce instagram iPhone 5 ten desteğini çekti o gün bu gündür ben insta kullanmıyorum şimdi yeni telefon aldım hesap açtım işte eski takip ettiğim insanları ettim vs ama gel gelelim ki reels a girince yok popo sallayan kızlar mı dersin işte erotik danslar edenler mi dersin makyaj videoları mı dersin alakasız alakasız şeyler çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim çok rahatsız edici mesela böyle mizah videoları çıksın işte valo CS ya da LoL hani Twitch ten kesitler insanlar içinde sıkıntıdan bir şey yapamıyorum çok utanıyorum yardım edin lütfen
Klasik P--gram işte ilgilenmiyorum olarak bildir bunu her çıktığında yap.

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Can Doruk Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
P--gram işte klasik ilgilenmiyorum olarak bildir bunu her çıktığında yap.
Kanka yapıyorum ama ellerim yoruldu artık her 10 videonun 4 ünde aynı bıktım artık mesela takip ettiğim hesaplarda ki videolar gelsin yok gelmiyor inat illa ki abdest bozduracak Allah Allah:D

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Anıl Aykın
mizah videoları çıksın işte valo CS ya da LoL hani Twitch ten kesitler insanlar içinde sıkıntıdan bir şey
bunları paylaşan hesapları takip et ve birkaç gönderilerini beğen + allta hocamın dediği gibi ilgilenmiyorum yap ve sayfayı yenile sürekli.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,689
İsim
Orkun
Bununla ilgilenmiyorum gibi bir buton olması lazım üç nokta da. Ordan onu yap bir süre sonra azalıp kaybolurlar ana sayfadan.

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Can Doruk Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunları paylaşan hesapları takip et ve birkaç gönderilerini beğen + allta hocamın dediği gibi ilgilenmiyorum yap ve sayfayı yenile sürekli.
Hepsini takip ettim yarısını beğendim olmuyor abi yani gıram izlemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bununla ilgilenmiyorum gibi bir buton olması lazım üç nokta da. Ordan onu yap bir süre sonra azalıp kaybolurlar ana sayfadan.
Yok işte azalmıyor hocam artıyor çok sıkıldım artık

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Kaan
Dostum artık her gün insanların ölümlerini izlemek için reelse giriyorum gore sitelerine girmeye gerek kalmadı

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Can Doruk Timur
Peki hocam konumuza geri dönersek bunun bir kapatma tuşu yok mu önerilen videoların falan 1 yıl önce PC ye android emilatörinden tiktok yükledim onda ilk başta soruyor du işte oyun mu seviyon yoksa yemek videosu mu

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Can Doruk Timur
Asla ben ve çapkınlık

Asla ben ve çapkınlık
3 yıldır kız görmedi oğlan delleniyor 😂😂🙄

Peki hocam konumuza geri dönersek bunun bir kapatma tuşu yok mu önerilen videoların falan 1 yıl önce PC ye android emilatörinden tiktok yükledim onda ilk başta soruyor du işte oyun mu seviyon yoksa yemek videosu mu
Peki hocam yok mu böyle bir şey ne bileyim hani keşfet değiştirme ya da hani yönetme falan ne saçma sapan iş bu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,908
Üyeler
150,371
Son üye
radex
Top Bottom