Neler Yeni

İnstagram hesabım kendi kendine takip ediyor.

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,031
İsim
araba
Sadece önerilenleri takip ediyor yani bot basan hesapları takip etmiyor. Hiç bir takipçi uygulaması falan kullanmadım ayda 1 kişi falan takip ediyor . Bir bakıyorum biri bana takip isteği atmış ama ben onu zaten takip ediyormuşum kendim etmediğim halde. Anlamadım bilgisi olan var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Yağız Hakverdi
yaptım bidaha olmaz umarım
Eğer olursa tahmini hesap tokenin çalınmıştır ama tereddüt etme instagram'a durumu açıklayan bir mail at onlar tokenini değiştirebiliyorlar diye biliyorum.

Megan

80+ Silver
Sadece önerilenleri takip ediyor yani bot basan hesapları takip etmiyor. Hiç bir takipçi uygulaması falan kullanmadım ayda 1 kişi falan takip ediyor . Bir bakıyorum biri bana takip isteği atmış ama ben onu zaten takip ediyormuşum kendim etmediğim halde. Anlamadım bilgisi olan var mı?
Takip ettikleriniz hesabını dondurursa sizin takip ettiğiniz kişi sayısı azalıyor. Sizde de öyle olup da sonradan hesabını açmış olabilir mi? Öyle olunca takip ettiğiniz sayı artıyor tekrardan. Siz de yeni sanmışsınızdır belki

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,031
İsim
araba
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Takip ettikleriniz hesabını dondurursa sizin takip ettiğiniz kişi sayısı azalıyor. Sizde de öyle olup da sonradan hesabını açmış olabilir mi? Öyle olunca takip ettiğiniz sayı artıyor tekrardan. Siz de yeni sanmışsınızdır belki
okuldan kişileri etmiş mesela ama ben etmediğime eminim takip sayısıyla alakasi yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer olursa tahmini hesap tokenin çalınmıştır ama tereddüt etme instagram'a durumu açıklayan bir mail at onlar tokenini değiştirebiliyorlar diye biliyorum.
token ne oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Yağız Hakverdi
okuldan kişileri etmiş mesela ama ben etmediğime eminim takip sayısıyla alakasi yok

token ne oluyor
sen hesap açtığında her hesaba id tarzında bir şey veriliyor öyle işte.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Daha önce bir takipçi boost sitesine kullanıcı adı ve şifrenizi girdiyseniz. Bu takip etmeyenleri bulan sitelerde dahil. Hesabınız o sitenin user havuzuna düşer. O Siteden biri takipçi satın alır ise sizde o havuzda olursanız otomatik takip ediyorsunuz. Şifrenizi değiştirerek çözebilirsiniz.

token ne oluyor
Okuldaki kişileri etmiş olması bu dediğimle alakasız bu arada. O dediğiniz sizin hesabınıza erişebilen biri tarafından yapılmıştır

Existentia

80+ Silver
hocam 3. parti uygulamaya izin vermediyseniz şifreyi degiştirip bir bakın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,435
Üyeler
156,488
Son üye
Dynamictattoo