Neler Yeni

instagram profile müzik ekleme sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yağız
kendi telefonumda hem arkadaşımın hesabı hem benim hesabım var arkadaşımın hesabına kendi cihazımdan müzik ekleyebiliyorum ancak kendi hesabımda müzik ekleme özelliği çıkmıyor bunu nasıl aktif hale getirebilirim

Suleiman Hetfield

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
Havacılık, Uzay, Müzik, Sinema, Kitap, Masaüstü Bilgisayar ve Parçaları, Bilgisayar Oyunları, Yazılım,
Özellik herkese gelmemiş daha. Bende de yok.

Suleiman Hetfield

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
Havacılık, Uzay, Müzik, Sinema, Kitap, Masaüstü Bilgisayar ve Parçaları, Bilgisayar Oyunları, Yazılım,
Hiç bilgim yok valla. Hatta mesela profil resmine dokununca büyütme özelliği de gelmiş bayadır, arkadaşımdan öğrendim. Onun telefonunda oluyor bende olmuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yağız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiç bilgim yok valla. Hatta mesela profil resmine dokununca büyütme özelliği de gelmiş bayadır, arkadaşımdan öğrendim. Onun telefonunda oluyor bende olmuyor.
o bendede olmuyo evet çok saçma olmuş keşke güncelleme yayınlayıp herkese aynanda gelseymiş

Suleiman Hetfield

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
2 aydır falan zaten sapıttı uygulama. Herkes aynısını söylüyor. Saçma sapan hatalar veriyor. Bir gün gördüğüm özellik ertesi gün yok

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,458
İsim
Burak Doğan
bana bu anket meselesi 6 ay sonra gelmişti farklı bir hesaba giriş yaptığımda orda vardı benim hesapta yoktu instaya ticket atın donanımsal olarak cihazda sorun yoksa hesapta varsa yardımcı olurlar

Top Bottom