Neler Yeni

İnstagram Sayfa Nasıl geliştirilir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yılmaz Ayyıldız
Dostlar benim bir instagram sayfam var ilk kez denedim sayfa yönetmeyi güzel izlenen videolar var lakin takipçi çok artmıyor. Sayfayı geliştirmek için günde kaç hikaye - reels atmalıyım vede bunun dışında öneriniz varsa lütfen onlarıda yazın. ( Sayfa = @komikturklerbu (Sayfayı görülüp tavsiye verilmesi amaçlı koydum))

Son düzenleme:

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,430
İsim
Olcay akbulut
Hocam sayfa cuma pazarı gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yılmaz Ayyıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sayfa cuma pazarı gibi
Hocam her konuda komik içerikler atmaya çalışıyorum ilk başta shitpost benzeri bir şey yapmayı düşünüyordum lakin çok fazla var shitpost sayfası o yüzden böyle bir şey yaptım

121709

80+ Silver
Reelslerin algoritmaya uygun olmalı onun harici büyük yerlere hızlı gelmek istersen hesabının diğer insanların önüne çıkması için para verebilirisin.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,430
İsim
Olcay akbulut
Hocam her konuda komik içerikler atmaya çalışıyorum ilk başta shitpost benzeri bir şey yapmayı düşünüyordum lakin çok fazla var shitpost sayfası o yüzden böyle bir şey yaptım
Hocam belli bi nis sec kendine ona gore ilerle her seyden biraz biraz olmaz

121709

80+ Silver
Hocam belli bi nis sec kendine ona gore ilerle her seyden biraz biraz olmaz
Aslında "her şeyden biraz" iyi fakat o büyük sayfalar için, bu sayfa şuanlık buna uygun değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yılmaz Ayyıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslında "her şeyden biraz" iyi fakat o büyük sayfalar için, bu sayfa şuanlık buna uygun değil.
Hocam tavsiyeleriniz için teşekkürler algoritmaya uygun içerikler çıkartmaya çalışacağım peki sizce ben şuanda günde 2 reels 1 hikaye atıyorum bu sayılar iyi mi değişikliğe gitmeli miyim ?

121709

80+ Silver
Hocam tavsiyeleriniz için teşekkürler algoritmaya uygun içerikler çıkartmaya çalışacağım peki sizce ben şuanda günde 2 reels 1 hikaye atıyorum bu sayılar iyi mi değişikliğe gitmeli miyim ?
Reelsin sayısı önemli değil reelslerin izleniyor mu keşfete düşüyor mu vs bu önemli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde sayfa adını değiştirmeni öneririm.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,430
İsim
Olcay akbulut
en son her gün 5 story 2 post diye hatırlıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,223
Üyeler
156,453
Son üye
Burak Tnc
Top Bottom