Neler Yeni

Instagram İnstagram'da Steam ekran görüntülerini paylaşamıyorum !

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
ETS 2 de oyun içi görüntülerim var ama bunları paylaşamıyorum ScreenShot klasörüne giriyorum orada gözüküyor ama İnstagram ile girince gözükmüyor yani instagram gönderi oluşturma kısmından girince gözükmüyor ne yapmam lazım ?

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Ahmet Aydın
Dosya formatı uyumsuzdur belki.

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,199
İsim
EmreBey
Galiba öyle hocam png ler atılmıyor ama jpeg ler atılıyor ondan olabilir. Bunu nasıl jpeg e dönüştürürüm kalite bozulmadan ?
Online çevirilerden çeviriyorum genelde ben fazla görüntü bozulmuyorda az önce video formatı çevirdim mesela :)

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Online çevirilerden çeviriyorum genelde ben fazla görüntü bozulmuyorda az önce video formatı çevirdim mesela :)
Bende şu anda çevirdim hocam kalite de hiç bozulmadı teşekkürler.

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Ahmet Aydın
Galiba öyle hocam png ler atılmıyor ama jpeg ler atılıyor ondan olabilir. Bunu nasıl jpeg e dönüştürürüm kalite bozulmadan ?
Paint ile açıp farklı kaydet diyerek yapabilirsin en basit yöntem olarak. İnstagrama atacağın için kalite kaybı yaşanmaz.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Paint ile açıp farklı kaydet diyerek yapabilirsin en basit yöntem olarak. İnstagrama atacağın için kalite kaybı yaşanmaz.
Hocam internetten dönüştürdüm kalite kaybı olmadı olurda olursa paint tende yaparım.

Top Bottom