Neler Yeni

instagramda tshirt vb satmak istiyorum önerilerinize ihtiyacım var

Ygz.ydmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
YAĞIZ AYDEMİR
Merhaba tiktokta gezinirken sürekli karşıma e-ticaretle ilgili videoların çıkması üzerine tshirt benzeri ürünler satmaya karar verdim ma sizden birkaç tavsiye almam lazım
-öncelikle vergi işi kafama çok takılıyo (17 yaşındayım)
-isim,logo gibi tasarımlarım nasıl bi kişinin tavsiyesine ihtiyacım var
-reklam işini nasıl yapıcam
-veya aklıma gelmeyen ama sizin söylemek istediğiniz tavsiyelerinizi alabilirmiyim ??

Ekler

• d40cb824940b45f4a1cc2c506caca942.remini-enhanced (1).remini-enhanced.remini-enhanced.remini-en...jpg
    d40cb824940b45f4a1cc2c506caca942.remini-enhanced (1).remini-enhanced.remini-enhanced.remini-en...jpg
    366.6 KB · Hit: 28

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Merhaba tiktokta gezinirken sürekli karşıma e-ticaretle ilgili videoların çıkması üzerine tshirt benzeri ürünler satmaya karar verdim ma sizden birkaç tavsiye almam lazım
-veya aklıma gelmeyen ama sizin söylemek istediğiniz tavsiyelerinizi alabilirmiyim ??
Vergi ile ilgili bir bilgim yok sadece belli bir kazancın üzerine çık.an gerekiyor eğer daha çok bilgi edinirsen banada haber ver isim ve logo mevzusu güzel olmalı ve önerim kısa ve cool gözüken telaffuzu zor olmayan bir isim olması logo tasarımı da insanlarda merak uyandiracak ve tıpkı ismin gibi cool durabilecek ve renk seçiminin güzel olacağı bir logo olmalı reklam işi daha sonraki kademelerde bakacağın bir iş öncelikle yapacağın şeylerin tasarımını sablonunu kafanda oluşturman bundan da önce ne yapacağını bilmen gerekiyor bu konuda daha önce bu işi yapan biri ile konuşman senin için daha saglikli olacaktır

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
Tişört işi geçti artık. Sanmıyorum iş yapacağını. Başka şey düşünün derim.

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Tişört işi geçti artık. Sanmıyorum iş yapacağını. Başka şey düşünün derim.
Bu arada ben piyasada istediğim kalitede ve istediğim tarzda çok az ürün bulabiliyorum ve buldukların da çok pahalı oluyorlar aslında giyim sektörüne girilir ama sıfırdan bir başarı elde etmek çok zor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada ben piyasada istediğim kalitede ve istediğim tarzda çok az ürün bulabiliyorum ve buldukların da çok pahalı oluyorlar aslında giyim sektörüne girilir ama sıfırdan bir başarı elde etmek çok zor
Bu yüzden ya sosyal medyada ve piyasada tanınan biri olacaksın ya da b** gibi paran olacak başta zararına satacaksin(veya çok düşük bir kar payı ile)

Berkarda

80+ Silver
1.vergi %15-%20 olur
2.onlar kendi üretir
3.18 yaş altı tek başına yapman imkansız
logo ve isim için freelancer'a 250 Tl logo yaptırabilirsin ve isim için chatgpt yardımcı olacaktır

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
Nerde cokluk orda b*kluk bosa para yatirma sana tavsiyem su anda al sat yapman

Top Bottom