Neler Yeni

Intel arc 750 8gb alınır mı edit/photoshop/render amaçlı kullanacağım

TALAT46

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
TALAT
Bence F/P bir ekran kartı ve güncel bir ekran kartı

emre351

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre Atak
kendim intel arc a750 kulanıyorumve kart aşırı derecede başarılı ben şahsen oyunlarda deneyimledimbazı insanlar halen kartın kötü olduğunu savunuyorlar tahminimce onlar 1 buçuk 2 sene önceki arc a750 nin etksinde kalmışlar güncel durumlardan haberleri yok istersen photoshop u deneyebilirim ama photoshop yapamam :) bu arada kendim oyun tasarlıyorum bu kartla ve orda da render yapıyorum ve orda da çok başarılı bir kart bu zamana kadar hiç çökmedi ve hiç mavi ekran hatası almadım gönül rahatlığıyla alabilirsiniz 1 tane sorunu var sadece Direct x9 desteği yok o yüzden onda kötü performans verebilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence F/P bir ekran kartı ve güncel bir ekran kartı
bir de kasanız hangi model hava akışı çok önemli bide nerede konumlandırdığınız da çok öenmli şahsen ben klimasız ve ortalama 38 derece olan bir şehir de yaşıyorumona rağmen kart 42 43 derece boşta yükte yani oyun oynadığım zaman 170 185w arasında güç çekiyor oyunlarda bu değerlerde kart 71 72 derecelerde max 73 oldu ama ben furmark 2 gibi testler e tabi tutmak istiyorum voltajını sona çekmek istiyorum 228w voltaj çeksin dersen onu da deneyimledim overclock lu ve 228 w tam güçte furmark testinde kart 79 81 dereceleri gördü

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
991,591
Üyeler
156,802
Son üye
Ramiz_16
Top Bottom