Neler Yeni

INTEL İŞLEMCİLER BOZULUYOR VİDEOSU

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ramazan Çalışkan

Yakın zamanda itopyadan intel i9 14900KS işlemcili bir sistem aldım. Dün kargoya verildi ve ben bu video yayınladı. Abdullah abide görürsen senden de bi tavsiye ve yorum rica ediyorum. Bu durum çok mu ciddi? Eğer bu kadar çok sorunlu bir tecrübe olacaksa AMD ile değiştirmek isterim. Bu konuda itopya bana yardımcı olur mu acaba? Yarın mesai saatlerinde arasam ve sistem değişiklikler yapmak istediğimi aktarsam ve bu sorundan bahsetsem. Videonun sonunda bazı yeni işlemcilerde sorun yokmuş diye aktardı Abdullah abi ama... Sizce ne yapmalıyım beyler?

xTURANN

80+ Bronze
Intel'in verdiği performansı, AMD Daha az W, Daha Az Sıcaklık ile yapabiliyor. Niye Intel tercih ettiniz ki?

Ayrıca evet, sorun sorundur. Yaşarsın, yaşamazsın ama sorun olduğu belli.
300 - 400W Çekip, 90 - 100 Derece Sıcaklıklarda Dolaşan İşlemci Alacağıma, 7800X3D AMD Alırım çok daha iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ramazan Çalışkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Intel'in verdiği performansı, AMD Daha az W, Daha Az Sıcaklık ile yapabiliyor. Niye Intel tercih ettiniz ki?

300 - 400W Çekip, 90 - 100 Derece Sıcaklıklarda Dolaşan İşlemci Alacağıma, 7800X3D AMD Alırım çok daha iyi olur.
İntelde bu sorunların olduğunu hiç bilmiyordum. İlk defa masaüstü sistem alıyorum. Umarım itopya anlayışla karşılar isteğimi.

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI

Amd nvida ikilisi üstüne tanımam heleki oyunlarda

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ramazan Çalışkan
Almadan önce keşke araştırsaydın, sorsaydın. Dediğim gibi, iade üstüne AMD + Nvidia sisteme geç.
Çok teşekkür ederim. Çok bakmıştım aslında ama nedense hiç karşıma bu sorunlardan bahseden yorum video falan denk gelmedi.

Anakart: ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI
İşlemci: AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz 96MB Önbellek 8 Çekirdek

en iyi işlemci anakart kombinasyonu bu mu olur sizce?

Starlex

80+ Bronze

Eve trafo kurduran işlemci 😃

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ramazan Çalışkan
Çok teşekkür ederim. Çok bakmıştım aslında ama nedense hiç karşıma bu sorunlardan bahseden yorum video falan denk gelmedi.

Anakart: ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI
İşlemci: AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz 96MB Önbellek 8 Çekirdek

en iyi işlemci anakart kombinasyonu bu mu olur sizce?
ASUS ROG Crosshair X670E Hero

ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI

bu 2 anakart için iyi olduğu söylenmiş tavsiyeniz var mı?

Top Bottom